Gelişim Tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve chaosraist tarafından 18 Temmuz 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. chaosraist

chaosraist User

Herkese selam ve iyi oyunlar,

Şu anda 12 adet pro lazerim (pro lazer veren görevlerden sonuncusunda yani invoke kesimindeyim), droit olarak sadece irisim var. (Apis 30/45, Zeus 0, full Havoc'um.) EIR buldukça var olan pro lazerlerime seviye basmaya çalışıyorum. Gemi olarak şu an Solace kullanıyorum fakat hiçbir gemimde modül yok. Yeşil ganimet anahtarım da şu an 0.

Forumda eski konuları araştırdığımda pro lazere öncelik verilmesi, bunun için özellikle 2x günlerinde bol bol zeta yapılması öneriliyordu. Anlatılana göre 20 adet pro lazere ulaştıktan sonra X-BL'de hasar çok iyi oluyormuş ve pro lazer tamamlamak kolaylaşıyormuş. Şu anda oyun hakkında çok bilgim olmadığı için tavsiyelerinize açığım. Forumdaki eski konular oyunun şu anki durumu için de geçerli mi? Gelişim için ne yapmalıyım? Gemi olarak ne önerirsiniz? Veya Solace modüllerini nereden bulabilirim?

Bir de son olarak oyunun "Birleştir" kısmı için detaylı bilgi edinebileceğim bir kaynak var mıdır? Neleri üretmem gelişimimi hızlandırır?

Cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim. :)

Selectionrents bunu beğendi.
  2. dostum yap ama şuan çaban beyhude olur senin iyiliğin için diyorum buraya gelip süslü süslü şunu yap bunu yap diyerek kötülük yapmış olurum. hele son gelen geliştirme itemleri yani düşük çaplı bı gemi yapmayı düşünüyorsan tavsiye veririm ama full+full diyorsan doğal yoldan yapman lazım bot yasak. doğal yoldan da bı 10 senede fullenirsin, oyunda temelli bı sadeleşme temizliği gerekli şuan patlamış halde oyun. para yatırsanda yapamazsın oyun o derece karışık. bır iki sene önce olsa bı yolu vardı tarif edebiliyorduk ama şuanda kim ne derse desin başa gelemezsin hayatın olağan akışına aykırı pc ye bağlı kalman lazım.

+ o pro lazer görevlerlerini katlayıcı ile yapsan iyi olurdu yeni hesap açıp tekrar yapmanı öneririm

Son düzenlenen: 18 Temmuz 2023
  3. chaosraist

chaosraist User

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Görev katlayıcı için max 8 level olmak gerekiyormuş ki alınca 72 saatte 17 level olup sonra pro lazer görevlerini yapmalıymışız. Maalesef yeni hesap açsam da beni direkt 17'ye atıp tüm görevleri bitirecek arkadaşım yok oyunda. Ama dert değil zaten en nihayetinde pro lazer aldıkça blacklighttaki hasar katlayarak artıyor, yavaş yavaş arttırırım proları.

Bunun dışında amacım direkt end game'e gideyim her şeyi fulleyeyim de değil. Oyunu keyif almak için oynuyorum şu an blde 4xle attığım 70k hasar bile bana oldukça keyif veriyor o yüzden çok dert değil endgame'e ulaşmanın zorluğu. Pro lazerler için zeta'yı illa ki yapıcam yanında başka kapı da yapmalı mıyım diye merak etmiştim aslında ve şu anki durumum için en iyi gemi hangisi olur diye. Ve tabii birkaç trick varsa da hoş olur :D

Yanıtın için tekrar teşekkürler :)

4. o zaman dostum Zeus apise yüklen şuanlik onları yapınca tekrar gel birleştirden yapabiliyorsun

5. ilk once lazerler ve jeneratorler fullenmeli daha sonra diroit tasarımlar havoc ve herkul ondan sonra pro lazerlere geç lazerleri geliştirmeyi bırak şu anda lazer jenerator ve diroitleri almalısın geceleri saat 2 3 gibi açık arttırmaya gir hepsini 1 haftada tamamlarsın