Gelişme Önerileri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Dogu588 tarafından 10 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Dogu588

Dogu588 User

Herkese selam, tr6 serverinde oynuyorum. Bu hesabı 2013 yılında açmıştım :) Şimdi üni okuduk mezun olduk işimizi gücümüzü elimize aldık ama bu oyunu bırakamadık :) Aklıma düştü geçen gün oynamaya başladım 2 gündür. Baya bir şey değişmiş. Bende gemi olarak açık arttırmadan goli-vega aldım. Birde önceden aldığım leonov var. Onunla kasılıyorum şu an, x3-x4 haritalarında takılıyorum. 10 lf 3 1 iris 5 flax 5 lf2 mevcut. Dün gece oynarken, npc kestiğimde aldığım ödül miktarında düşüş gördüm, mesela mordon kesiyorum 8 yerine 6 uri alıyorum sebebi nedir bunun ? Diğer konu ise hızlıca kredi kasıp açık arttırmadan iris lf3 toplamam lazım, bir kaç yere baktım x8 haritasında güzel kredi ve uri kasılıyor demişler. Goliyi alıp x8 e gitsem kasılabilir miyim acaba. x1 ile leoya x-3, x-4 haritalarında ortalama 3K vuruyorum. Önerilerinizi bekliyorum :)

2. Alone

Alone User

Eğer çok oynadıysan soğuma var o yuzden aldığın ödül düşmüştür.

3. Dogu588

Dogu588 User

Soğuma derken hocam

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı düzenledim ve konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım. Oyunda azalan getiri sistemi bulunmaktadır. Bir süre npc kesmeyi bırakıp kapı yaparak veya palladium, kutu toplayarak npclerin azalan getiri sisteminden çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca belirttiğiniz ekipmanlarla x-8 haritalarında rahatça kasılabilirsiniz.

İyi forumlar.

5. Dogu588

Dogu588 User

Teşekkürler konu kilitlenebilir.

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Rica ederim, konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.