Gelişme önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve eskioyuncu27 tarafından 22 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar oyuna uzun süre sonra tekrar döndüm.Hala otocular olmasına rağmen pandemide sıkıldım tekrar başladım.Daha önce bir süre oynayıp bıraktığım bir hesabım var.
    10 pro lazer
    10 hp lazer
    gerisi normal lf4
    8 iris (apis zeus parçaları yarılandı)
    10 havoc
    bo2
    pet
    Geminin özellikleri bunlar.Şimdi bana ne önerirsiniz bundan sonra neyleri hangi sırayla yapmalıyım bir akıl verin lütfen.Birde rinusk kasmak için ne önerirsiniz nasıl daha hızlı kasarım?

2. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Hiç başlama kafanı ağrıtma hayatın keyfini çıkart oyunda çok uridium masrafı var elit olana kadar 1000 defa imha olursun. Seni 2 lazer atışı ile imha ederim sonra moralin bozulur.

3. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Muhtemelen herkesin ilk ve tek önerisi bol bol zeta yapmanız olacaktır. Şu an oyunun en güçlü lazer topu prometheus ve ilk aşamada hedef bu lazer toplarını tamamlamak olmalı. Nihayetinde prometheuslar için gereken anahtarları toplamaya çalışırken argeniz de artacak. Arge sayınızı belirtmemişsiniz ama x2 günlerinde bitireceğiniz her bir zeta kapısından 100 günlük dosyası alacaksınız, bir sürü arge puanı demek.:D Ha, apis zeus parçaları için de yine bu zetalardan elde ettiğiniz anahtarları zeus gününde açmayı deneyebilirsiniz. 30-35 parçadan sonra uridiumunuz ile kalan parçaları almak da bir alternatif. :)

Rinusk kasmak için taktikler içeren, @yılmazcan47 üyemizin hazırlamış olduğu rehber tarzındaki konuya buradan ulaşabilirsiniz.

Darkorbit oyunun resmi bir platformunda olduğunuzu, oyuncuları oyundan uzaklaştırmaya-bıraktırmaya yönelik cümlelerinizin sıkıntı olabileceğini, forum içerisinde kim olursa olsun insanların düşüncelerine saygı duymanız gerektiğini belirtmek isterim.

İyi forumlar dilerim.

Minerva bunu beğendi.