Destek Gelişme Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Darquesse tarafından 9 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Darquesse

Darquesse User

Geminin özelliklerini yazıp soruma geçeyim :

19 Level
    35 Prometheus 25 LF-4 (Geliştirmesiz)
    8 Irıs 1 Apis (Geliştirmesiz)
    BO2 ve hızlarda eksik yok.
    Burgu-Güve-Kalp-Halka-Kıdemli Droid düzenleri mevcut.
    P.E.T Kami-Hammadde-Kutu-DüşmanBulucu Modülleri ve 3 tane Radar Protokolü mevcut.(Hepsi 3 Level)
    Venom(Modüllü)-Sentinel-Lightning-Solace-Spectrum-Tartarus-Pusat gemilerine sahibim.
    32 Arge (Savaş-Yaratık)
    Full Havoc - 1 Hercules (Spartan tarifi açık)
    Cephane konusunda hiç sıkıntım yok.

Şimdi gelelim soruma. Kendimi biliyorum ve bu yüzden BO3 kasmaya uğraşmayacağımı da biliyorum :) Bu yüzden BO2'leri, Irıs'leri ve Pro'ları 13 level yapmak istiyorum. 13 yapma sebebim OIL biriktiriyor olmam.( Sayborg alacağım :p ) Ardından da Herculleri fullemek istiyorum. Bunların dışında önerileriniz varsa bekliyor olacağım. İyi akşamlar iyi forumlar :)

2. bo2 geliştirirsen illaki pişman olursun söyleyeyim hiç mantıklı değil bunu her konuyu gören söyler emin ol sayborg konusuna gelirsek bana göre oda mantıksız eski sayborg yok artık ki modüllü venomun varmış sayborgdan daha güçlü 450 oil vermek mantıksız olur spartanın şuanlık acelesi yok bence bo3 leri fullemekte sandığın kadar zor olacağını sanmıyorum 19sv iken 35 pro olmuşsun zaten gemin iyi durumda

Darquesse bunu beğendi.
  3. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Yani bunların dışında çokta bize söyleyecek bir şey bırakmamışsınız aslında ama B02 geliştirmenizdense B03 geliştirmeniz ve birleştirmeniz fazlasıyla yararınıza olacaktır. Bütün geliştirmelerinizi öncelikle 13 seviyeye kadar getirip ardından yavaş bir şekilde geliştirme işleminize devam edebilirsiniz. Ardından Herculeslerinizi fulleyerek Spartan birleştirme işlemine başlamalısınız. Ayrıyetten etkinliklerle birlikte gelen gemi yükseltme modüllerini ve hedef görevlerini tamamlayarak oil ve eirlerinizi toplayabilir daha hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz.

İyi forumlar.

Darquesse bunu beğendi.
  4. Darquesse

Darquesse User

Sayborg gemisini görünümü için almak istiyorum desem çok mu garip olur :D Gerçekten hoşuma gidiyor. Venom Sayborgun yanında karton gemi gibi hissettiriyor bana :D

Modum anladımki BO3 kasmak zorundayım :D Bakalım zaman neler gösterecek umarım hepsini tamamlayabilirim :D Önerileriniz için teşekkürler :)

5. 19 levelde 35 pro nasıl oldun be gardaşım 20 levelim daha 15 prom var :D rinusk kasıp birleştirerek yapılıyor dimi sadece

.-muhammet_03-. ve Darquesse bunu beğendi.
  6. tabiki de alabilirsin bu sebeple ama bana kalırsa o verceklerine bo3 almak oil ile geliştirmek çok daha mantıklı olur yolu uzatmış olursun ama belli de olmaz bakarsın 2 gün sonra sayborg modülü gelir eski günlerine döner

Darquesse bunu beğendi.
  7. 2 level bo3 un 16 level bo2 den daha guçlu oldugunu soylersem yeterli olur bo3 için heralde
    bu arada chromin ile ilgili biraz bilgi bırakayım şuraya 8 konuda bulunmakta

ateistkeci ve Darquesse bunu beğendi.
  8. Darquesse

Darquesse User

10'u Zaten görevlerden kastım. Geri kalan 25 de yaptığım tüm zetalardan gelen anahtarları tuttuğumdan kolay oldu diyebilirim :D Bırakıp yeniden başlamıştım. Herkes pro pro pro diye geziyordu bende anahtarları tutayım bari dedim :D O yüzden Zeus yok mesela bende :D Ayrıca klandan arkadaşlarda sağolsunlar sağlam yardım ediyorlar :)

ateistkeci bunu beğendi.
  9. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Oto kullanmış olabilir arkadaş başka ne olacak :)

10. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle bu haksız ithamınız için sizi uyarıyorum, devamı halinde ceza işlemi alabilirsiniz.

İyi Forumlar.

11. tryhardD

tryhardD User

yani görünümünden ötürü tercihini anlayabilirim ama şansına güveniyorsan montajdan üretmek yerine hafta içi kapılardan elde etmeyi deneyebilirsin ki bu dönemde hafta içleri x2 gg de oluyor çok büyük zarara girmezsin. ekipman geliştirme meselesinde de bilmediğim bir şey olmadıysa öncelik diroit yap, sonrasında da hedefin zeusu almak olsun gemine yapacağın diğer çoğu şeyden çok faydalı olur. Lazerleri en sona bırak. BO3'leri dizmeye çalış( 16 lvl bo2 ile aralarında çok ufak bir fark var pişman olmazsın) ayrıca spartanlar için bölünme kristali lazım olacak iyi bir miktar ondan sana yardım eden ekiple hades dönmeyi düşünebilirsin.