gelişme önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve BUKANN tarafından 9 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BUKANN

BUKANN User

10 iris 35 pro, 20 B03 mevcut, venom kullanıyorum. venom modüllerim var. solace modüllerinden hız ve npc hasarı var ama dp modülü yok.

irisler 13 seviye, prolar 10 seviye, B03lere seviye basmadım (EİR hiç yok, EİR lazım)

10 havoc, 10 hercules var 1100 bölünme kristalim var (bölünme kristali lazım)

36 arge. yaratık kesme+ roket argesi. şimdiye kadar hep kasılma üzerine oynadığım için kelle avcısına hiç vermedim.
    pet modüllerim var ama protokollerden sadece 2 tane radar ve ambar protokollerim var. pete çok harcama yapmak istemiyorum, bu evrede gerekiyor mu bilmiyorum.

şuan 350k urim var nasıl harcamalıyım

şuan en hızlı yoldan bölünme kristali ve EİR kasmak istiyorum biraz cpu biriktirdim ama karantina yapan yok chatte, bunları nasıl hızlı kasarım ve şu anda oyuna nasıl devam etmem gerekiyor?

2. NoName45_

NoName45_ User

Hımm, bence ilk önce spartanlarını fullemelisin(kronos yaptığını varsayıyorum), seri hades dönerek çok rahat bölünme kristali kasarsın. Pro ve bo3lerin bence yeterli şayet peti henüz fullemek istemiyorsan :) Bölünme kristali kasarken de bence arge sıfırlayıp baştan dizmelisin (kişisel bir seçim tabii), kelle avcısı her açıdan işine yarıcak, sonuçta multiplayer savaş oyunu bu oyun :)

Daha sonra petine full radar protokolü çekmeni öneririm çünkü olmazsa olmaz bence :) Özellikle 4-5 haritasında tabiri caizse kör gezmek istemiyorsan :p

Ayrıca hades dönerken de eir kasmış olursun, hangi kapıdan kaç eir geldiğine dair bir tablo vardı sanki ama tam hatırlamıyorum.

Aklıma şu an bunlar geldi, umarım faydası dokunur size de :)

Ekipman olarak geminiz tam gözüküyor ama yine de söylemek istedim, önce ekipmanlar fullenmeli sonra geliştirme işine girilmeli bana göre :) (Gerekli durum ya da aciliyeti olmadığı sürece)

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Güzel bir gelişim önerisinin bulunduğu Buradaki konuyu inceleyebilirsiniz.

İyi Forumlar.

4. Esenlikler. EIR ve I-Oil için yeni gelen etkinlikleri beklemen lazım. :D

5. BUKANN

BUKANN User

en iyi eir etkinliklerden ve takvimden kasılıyor kapılardan gelen 3 5 tane bir şeye yaramıyor sabredemiyorum artık :D

spartanı tamamlayacaktım faka bir arkadaş 20 tane hercules olduktan sonra spartanlara başla dedi, zaten benim de bölünme kristalim henüz 1000 kadar eksik o yüzden onun için biraz beklemeyi düşünüyorum. şuan hep kasılıyorum 300k vuran adamları kesme ihtimalim zaten yok o yüzden kelle avcısı vermeyeceğim henüz ama başka bir arge diyorsan onu düşünebilirim benimki yaratık kesme argesi, kafamda bi de bağlayıcı ışın 2 ye versem mi acaba diye bir düşünce var.
    şuanda çıkan etkinlikte radar 4 protokolleri var ondan mı alsam yoksa kurtarılan mal 4 prookolleri mi alsam bilemedim çünkü kurtarılan mal 4 protokolleri chromin için de işime yarayacak.

teşekkür ederim

6. NoName45_

NoName45_ User

Spartan konusunda evet o şekilde de yapabilirsiniz ama ben direkt 20 herkül yapmadan spartanları fullemiştim :D
    Dediğiniz gibi savaşa girmem diyorsanız argeniz iyi, yani yaratık argesi falan baya iş görür sizin için, onun dışında aklıma başka bir arge dizilimi gelmiyor şu an.
    Son olarak 4 sv kurtarılan mal protokollerinin de baya işinize yarayacağını düşünüyorum, ben de henüz onlara sahip değilim, siz dedikten sonra da aklıma yatmadı değil 4 sv kurtarılan mal protokolü :)

7. BUKANN

BUKANN User

teşekkür ederim
    konu kilitlenebilir

8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İsteğiniz üzere konunuz kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.