Öneri Gelişme tavsiyesi alabilir miyim?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve A5-Quatra tarafından 9 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. A5-Quatra

A5-Quatra User

Prolarımı tamamladım ve spartanları fulledim. Şu an ne yapmalıyım? Çok kararsız kaldım. Şimdiden iyi forumlar.

2. ateistkeci

ateistkeci User

Eğer Hercul yoksa hafif konfin için Hercul kasabilirsin onun dışınd B03 yoksa onları tamamlayabilirsin, Prolara seviye basabilirsin, rütbe kasabilirsin veya sadece savaşabilirsin sana kalmış :)

3. A5-Quatra

A5-Quatra User

uridiuma ihtiyaç çok fazla oluyor. Bu gemi için en iyi uridium kasma tekniği nedir sizce?

4. ateistkeci

ateistkeci User

Günlük görevler, LoW kapısı, kapılar ve X-7 haritaları en iyi Uridium kasılan yerler :) ayrıca İnvoke'da kesebilirsin tek başına 2000 Uridium veriyor tek kesersen

5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Oyun içerisinde yapılmamış görevleriniz varsa öncelikle görevlere odaklanıp sıralamaya oynayabilirsiniz. Ayrıca 5-3 haritasından bolca kıyım yapabilirsiniz :)

Cephane toplayabilmek için Galaksi kapıları yapmanız gerekiyor, bunu da en kolay yol olan BL haritasında Invoke, Mindfire Behemoth keserek toplayabilirsiniz.

İyi Forumlar.

6. A5-Quatra

A5-Quatra User

Teşekkür ederim cevaplar için konu kilitlenebilir.

7. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.