Gelişme ve uridium kasma

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Vivienne tarafından 25 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Vivienne

Vivienne User

Selamlar herkese, Gemim 8 iris (10seviye) 23 arge (yaratık + kutu argesi) 10 pro 12lf3 gerisi lf4(2 tanesi hariç gelişmiş lf4) full havoc bir gemiye sahibim. (venom+solace tasarımlarım var fakat modül yok). Hedefim daha fazla zeta yaparak apis ve zeus almak sonrasına pro lazerlere yönelmek fakat uridium kasma konusunda son zamanlarda problem yaşıyorum gemimi 1 ay öncesine kadar fazlasıyla geliştirdim fakat kastığım uridium hala aynı gibi geliyor daha çok 2-7 kristallon/kristallinlerde kasılıyorum sıkılınca pvpde kutu topluyorum... bu gemiyle daha iyi uri kasma yöntemleri var mı ? veya aldığım uriyi nasıl arttırabilirim.(cubikon hariç çünkü rahat vermiyolar sürekli patlatıyorlar :D ) son olarak gelişme konusunda farklı bi fikriniz varsa paylaşırsanız sevinirim, cevaplar için tşk ederim herkese iyi günler :)

2. gemin pro lazerle dolmadan apis zeus için kutu açma dostum :)
    zeta zeta zeta

bu konumu incelersen ne demek istedigimi anlarsın :)

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Sevgili @yılmazcan47 arkadaşımızın alıntıladığı mesajı incelemenizi tavsiye ederim. İlgili mesaj bizlere konu linkini vermekten başka bir durum bırakmamaktadır. :)

Konu linkine buradan ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  4. Vivienne

Vivienne User

cevaplarınız için çok teşekkür ederim :) son olarak uridium kasma hakkında fikir verebilir misiniz ? gemime uygun en iyi kasılma taktiği nedir ?

5. Zeta kapısının verdiği ödüllerin uridium karşılığını veren hiçbir kapı yok fakat eğer sen salt uridium kasmak istiyorum diyorsan ABG yapmanı öneriyorum

bi arkadaşın sorduğu ile benzer sorularınız alıntı mesajım:
    " Uridium kasmak için ben ABG dönüyorum çünkü mesela alfa, zetadan 3 kat düşük parçaya açılıyor yani bu 60 bin uri demek oluyor, beta 2 kat düşük parçaya açılıyor bu da 80 bin uri oluyor, Gamma da 82 parça ve 60 bin uri veriyor eğer vipiniz varsa daha karlı ve ABG'nin önemi de burda daha çok uzaylı daha az can demek bu da daha kısa sürede bitirebilmenizi sağlar Kamikaze ile.

Ben genelde bunu yapıyorum çünkü Azalan Getiri Sistemi buna izin veriyor uzun süre oynayan oyuncular için. Eğer az süre oynayıp çıkıyorsanız 4-5 çok iyi çünkü Scrap gibi hurdalar uberlerde daha fazla çıkıyor ve birleştirde istediğinizi yapmanızı sağlıyor

Bu arada yanlış anlaşılmadığını umarak tekrar belirteyim zeta 111 parça 35 bin uri veriyor ( diğer ödüllerini yok sayıyorum seri uri kasmak için konuşuyorum) alfa 34 parça 20 bin uri veriyor orantı yapılırsa zeta açmak yerine alfa açılırsa daha fazla salt uri kasılıyor. Demek istediğim bu idi"

Son düzenlenen: 26 Ağustos 2020
  6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Yardımınız için teşekkürlerimi iletiyorum. Lakin oyuncularımızın forumda link paylaşımı yasaklanmıştır, lütfen bu duruma dikkat ediniz.

İyi Forumlar.