gelişme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve GS›1095 tarafından 25 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. GS›1095

GS›1095 User

efendim bu lf4leri kalkanları eskiden sklayptan geliştirdik ama şimdi nasıl geliştrilir hic anlamadım etaylı bilgi llutfen acilllllllllllll

2. T.en.e.ke

T.en.e.ke User

oyun içinde birleştir kısmının yanında geliştirme kısmı var oradan yapabiliyoruz artık

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. GS›1095

GS›1095 User

tamada oraya baktım eir falan
    eskisi gibimi sona kadarmı yukseltecez anlayamadım

4. T.en.e.ke

T.en.e.ke User

yeteri kadar eirin varsa istediğin kadar basabilirsin mesela 10. seviyeye yeteri kadar eir ve uridium varsa altında yazan süre sonra 10. seviye oluyor eskisi gibi yüzdelik şansla falan yükseltmiyorsun 13. seviyeye kadar eir ve uridium ile yükseltebiliyorsun sonrasında oil istiyor yani sana kalmış ne kadar yükseltmek istediğin

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. GS›1095

GS›1095 User

eirde yok oilde

6. T.en.e.ke

T.en.e.ke User

eir kapılardan ve aylık takvimde veriyor başka nereden kasılıyor bilmiyorum malesef

7. Oyun içinde birleştirden.
    Ayrıca teknolojiler de oraya koyuldu.

8. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Ekten destek alabilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Aralık 2019
  9. GS›1095

GS›1095 User

bişiy anlamadım sayın adminlerim
    daha berrak anlatırmsınz

10. Geliştirme kısmı artık oyun içerisinde yapılıyor. Adminin fotoğrafta belirttiği yeri açıp geliştireceğiniz malzemeyi seçiyorsunuz.

Artık geliştirme yaparken sadece uridium gerekmiyor. Uriidum + eir gerekiyor. 13. seviyeden sonra da uriidum + eir + oil istiyor belirli miktarlarda. Eir nasıl kasacağım der iseniz galaksi kapılarından ve karantina kapısından (x7 haritalarında bulunan) kasabilirsiniz.

Örnek olarak 15 eir'iniz var. LF4 lazerini 2. seviyeye geliştirmek 1.000 uridium + 5 eir istiyor olsun. Bu geliştirmeyi yapabilirsiniz.

11. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Size yapabileceğim en net açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Manitu bunu beğendi.