Gelişmişlik Seviyesine Göre Kapı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Nashx tarafından 21 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Nashx

Nashx User

Başlıktan da anlaşılacağı üzere zayıfları da düşünen bir kapı yada etkinlik bilmiyorum artık nasıl değerlendirirseniz. Örneğin bu etkinlik Gauntlet of Plutus buradaki kapıyı bile full+full gemiler x4 mermi harcayarak zarla zorla harcarken güçsüz gemiler ne yapabilir ki kapıyı bitirme imkanımız bile yok 5m uriyi duyunca hepimizin gözleri döndü tabi ama sonuç ortada.
    Benim önerim ileride gelecek her hangi bir etkinlikte yada kapı artık ne olursa oyuncuların seviye ye göre değil de envanterdeki atıyorum lf4 sayısına göre gruplandırılması çünkü oyuncu 10lvl bile olsa full+full olma imkanı var ama bu şekilde ya da akıllara gelebilecek farklı bir gruplandırma da olabilir burada amaç ciddi manada güçsüz gemiler ile güçlü gemileri ayırt edebilmek , bu şekilde gruplandırma yapılırsa etkinlikten-(etkinliklerden) herkesin eşit derecede verim alabileceğini katılımın, eğlencenin ve oyuncu tatmininin daha fazla olacağını düşünüyorum.
    Varsa farklı fikirlerini de buraya yazabilir arkadaşlar.

Konuyu doğru yere mi açtım onuda bilmiyorum adminim yeni konu aç butonunu sadece burada bulabildim siz gerekli yere taşırsınız artık

2. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Lütfen değerli geri bildimlerinizi buradaki etkinlik ile ilgili geri bidlirim konusuna yazınız.

Fikrinizi diğer kullanıcılar ile geliştirmek ve destek bulmak için lütfen Güncelleme ve Fikir Havuzu başlığı altında açınız. Konu açarken de ilgili bölüme özel kurallara uymaya özen göstermelisiniz.

Konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Mart 2019
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.