Geri bildirim Geliştirici blogu ( 2015) Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Evet , sadece LF4 , kalkan , havoc vs. kaldı.

2. Cellatus29

Cellatus29 User

millet istemiyor işte bu güncellemeyi daha neyi uzatırlar anlamam ama amaçlarını çözebiliyorum bundan önceki güncellemeler gibi oyuncuya zorla kabul ettirecekler lakin bu sefer ciddi şekilde oyuncu kaybına uğrayacaklar

BlackGhost™ bunu beğendi.
  3. tabutçu99

tabutçu99 User

yazık olmus sevilyeleride gitmişdir 15 dir hepsi

4. Herşey 16lvl idi.

Eksik bir şey yoktu.

Tek eksiğim 1 adet hercules idi...

5. tabutçu99

tabutçu99 User

cok uzuldum bendede olsa bende bırakırdım

6. ıce metoroid daha sık gelse çok iyi olur.

7. yeniliklerin gelmesiyle 1000 tane sorun ortaya çıktı.Specrum senti falan özelliğini açınca üstünde minicik balon falan çıkıyor hiç güzel değil minicik, rütbe yüzüklerin ya da tacın içine girmiş yenilikler gelmeden biraz boşluk vardı, dirolar kapalı diziliş sağa kaymış nick aşağı çökmüş gemi nickten bağımsız uzakta duruyor roketler ışık hızına yakın hızda gidiyor her şeye tam bakmadım 10 dk da bunlar göze çarptı daha çok sorun vardır kesin diğer arkadaşlarda belirtir.Chat te herkes sorunlardan şikayetçi yenilik hiç getirilmeseydi iyiydi arkadaki yıldızların çapraz inmesiyle soldan sağa gitmesi arasında bence bi fark yok oda boşa yapılmış sanki, beğendim demek isterdim yeniliklerin güzel yanı yok malesef inş. düzeltilir ilgilenilsin yani alışamayızda böyle nick ayrı yerde diziliş ayrı yerde diziliş dediğim IIIIIAZII budur düzeltilsin yani hoş durmuyor.

tabutçu99 bunu beğendi.
  8. MKS-705

MKS-705 User

oyun son derece sıkıntılı 1 dakkda bir kpanıyor bağlantı kopuyor

bundan dolayı özür bonusu istiyoruz admnler bilginize...

9. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

gecmis olsun da nasıl gitti sporta yazdinizmi olurmu oyle sey kolay olmuyor o diroitler.oyunda hata var sorun var cerez merez alakası yok net hizi vs bunnlar bahane olamaz arkadasim .geri verilmelidir.

10. Obezinho

Obezinho User

Bu güncelleme sonrası oluşan sorunlarla bugün artık oyun oynanmaz hale geldi dakikada bir oyundan kopuyoruz kaç saattir durum böyle oyun eski haline getirilmeli bence bir an önce.

11. Bağlantıda kopmaya başladı iyice gitti oyun yani yeter yaw.Vipiz keyfinide çıkaramıyoruz bu kadar sorundan sonra herkese 5 10 lf-4 vermeniz lazım az bile.

TOROS41 bunu beğendi.
  12. Geçmiş olsun.

Nasıl oldu bu droit kaybı ?

Bu arada Darkorbit ekibi sizi kınıyorum bu ne biçim yeniliktir ! Karşınızda çocuk yok farkındasınızdır umarım...

Ben gemimin yeteneklerini droitleri emayı tam anlamıyla kullanamıyorsam neden bu oyuna para vereyim siz dunya kadar teklif sunsanızda uridium çekmeyeceğim !

Durduk yere sınırsız bann atmasını bilirsiniz oyuncuyla dalga geçmesini bilirsiniz hadi bunuda ddos saldırısı oldu diye geçiştirin...

Rezalet !

Bu oyun bu güne kadar gördüğüm en buglu ve en berbat en sorunlu oyun ! 2006-2009 da gram sıkıntı yoktu ! Yeni ekrana geçirdiniz oyunu berbat oldu!

Bilmiyorsanız yapmayın oyun felan bu böyle devam edecekse biz bu oyuna para felan vermeyiz oynamayız.

Bende programcıyım oyun yapmak zor fakat siz oyun yapıyorsanız bu tür şeyler üzerine hazırlıklı olmanız gerekir.

Bir günde şu oyuna yenilik getirirken oyunu bozmadan getirin herkesin faydalanacağı yenilik olsun

Böyle milletle dalga geçer gibi guncellemeler yapıp para kazanmaya calismak komik durumdur aynı kafayı kuma gömmeye benzer fakat rezaletinizi kumum dışında bırakırsınız... Anladınız...

Son düzenlenen: 28 Şubat 2015
  13. MKS-705

MKS-705 User

oyun son derec kötü oldu ilk zamanları iyiydi :(

14. Test serveri oldu artık Türkiye serverleri!!!!

15. ONURBEY

ONURBEY User

Dünkü B.T banlamaları kaldırılmış. Yoksa hatalı banlama mı yapıldı. Dikkatimi çekti. Çünkü 2008 yılından beri oynayan ve bu B.T lar yüzünden oyunu askıya alan biri olarak, forumda en çok ilgilendiğim yerlerden birisidir, burası. Kökü kazınamadı bir türlü, olan biz emeğiyle oynamaya çalışan oyunculara oldu. Onlar oyundan zevk alırken, biz sinir hastası olduk.

Yeni gelen güncellemeler, oyunu bitirmiş. Ana sayfa açılmıyor. Açıldığı zaman başla düğmesiyle sorun başlıyor. Hadi o da açıldı, oyuna giriyorsun, 1-2 dakika sonra bağlantın kopuyor. :( :( :(

Pet eskiden ticaret yaparken, kaybolurdu, şimdi yanımda duruyor.

Eskiden fps hızımı 60 lara çıkarabilmek için, bilgisayarımı hat safhada zorlamıştım, ve yeni o seviyelere ulaşabilmiştim. Bu yenilikten sonra, 30 lara düşmüş.

Şu oyuna 7 senedir emek veren, paralar harcayan biri olmasam ve en önemlisi çok sevdiğim bir oyun olmasa, çoktan bitirmiştim.

Hergün bir umutla oyunu açarken, hep hayal kırıklığı ile oyunu kapatıyorum.

Saygılarımla.

TOROS41, MRTBY ve MKS-705 bunu beğendi.
  16. 600 Kutu 3 lf4 lf4 günü bo2 günü olmuş ben milyarlar yatırdım o kadar kastım 3 lf4 içinmi ugraştım !!!

TOROS41 bunu beğendi.
  17. MKS-705

MKS-705 User

bugün 11. lf3 mü aldım başka bir şey demiyorum 300+ kutu 2 lf 4 :(

offf ya :( oyuna geremeyom

Son düzenlenen: 28 Şubat 2015
  18. sanırım dalga geciyolar. oyuncu kaybedecekleri kesin.eski haritada oyuncu bulunmuyor. flax satma sistemi getirilirse iyi olacagını düşünüyorum.kimse kasmıyor.illa bi para istiyonuz .cok yanlış yapıyonuz.ceki düzen şart.yapmayın eylemeyin.o droitlerin hali ne öle. 2 gündür oyuna girene kadar kapayı yicektim.size karşı içimden gecenleri az cok tahmın ediyosunuzdur.bir cok kişinin hakkına giriyosunuz .eski darkorbit yapın.yada bi secenek suınun. isteyenin oyun hesabı eskisi gibi olsun isteyenin oyun hesabı şimdi mahvettiğiniz gibi olsun . bu ne ya .

19. Merhaba ,

Arkadaşlar son güncelleme ile ilgili olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi uygun şekilde yazabilirsiniz. Bunlar gerekli yere iletiliyor ve ayrıca oluşan sıkıntıları bildirdik. Yenileri tespit edilirse onları da ileteceğiz fakat biraz sabılır olmaya çalışın. Tamam sıkıntılar rahatsız edici fakat aslında oyunun daha akıcı olması ve performans arttırmak için çalışmalar yapılıyor. Oluşan sıkıntıları ilettik ve iletiyoruz zaman içinde bunlar da en uygun şekilde düzeltilecektir.

Forumda veritabanı bakım ve onarım çalışmaları vardı. Bundan dolayı bazı açılmış konu ve yazılmış mesajlar silinmiş durumda. Bahsettiğiniz duyuru mesajı da bundan dolayı silinmiştir.

İyi forumlar.

20. Benim başlattığm oylamayıda silmişsiniz eski oyunn geri gelmesini isteyen 50 kişi gelmemesini isteyen 6 kişi vardı kardeşim açık ve net söylüoruz biz size anlaşılmıycak hiçbirşey yok biz bu kötü görünümdeki oyunu istemiyoruz bize eski oyunu verin başkada bişey istemioruz açık VE NET

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.