Geri bildirim Geliştirici blogu ( 2015)

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 8 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 1.pushing yapmak isteyen hertürlü yapacaktır ne kadar yasak koyarsanız koyun
    2.benim serverde toplasan 100 kişi online oluyo onlarında yarısıyla dostuz ben kimi kesecem
    3.geliştirme diye konu başlığı okuyorum içinden klan vergi sistemi gibi bi canavar çıkıyor. karışmayın buna ellemeyin bari

zaten yeterli önlem var ard arda kestiimiz gemilerden aldığımız şp tp bi yerden sonra azalmaya gidiyo bu yeterli değilmi yani.

pushingi önleyemesinz int cafede sabahlayan adam var 25 pc den hesap açar gene pushing yapar :)

bunlara bi ayar verebilmek için güçsüz oyuncuların oyuna daha çok şevlenmesi ve bu tarz şeylere gerek duymamaları için bişeyler yapın etkinlikleri seviyelere yada güce göre kategorilendirin. 10. seviye adama getiriyonuz 10 düşman goli kes bu görevi hangi adam nasıl yapsın biraz düşünürseniz e birazda par kazanma derdini hafifletirseniz hile hurda olmaz oyunda. düşünün ama bizim işimizi zorlaştıracak değil diğer arkaadaşlarında bize yetişmesi için yapabilecekleri şeyler için düşünün :)

2. (Patiq)

(Patiq) User

bıraz herseyı ucuzlatın ve herkes cabuk kasılsınmı :D guldum ama yanlıs anlama gelsın tabıkı bende ısterım herkes nasıl mıllet 3 4 yıl once 5 m urıye ful + full oluyorken gene herkes okadar urıye full artı full olmasını ısterdım suankı sıstemde 15 20 m urıye full artı full zor olunuyor kı en eskı oyuncular sanmamkı herkes cabuk kasılsın dıye urıyı ucuzlatın herseyı ucuzlatın sıstemıne en basta onlar karsı cıkıcaklardır cunkı darkorbıtın bal kaymagından kafadan faydalandıkları ıcın gerısını tınlamıyan cok olur ve bu sıstem uygulamaya gecmez herkes zor urı kasar zor emek verılır ve bıkan oyuncular mecbur her turlu hıle hurdaya bas vurur sonra neden bu tur seyler oluyor dıye 3 4 yıl once kaymaktan faydalanan oyuncular ısyan eder ama dedım gıbı umarım oyle bır sıstem gelır

3. herşey ucuzlamasın kardeş kolay yoluda olsun diyorum hani kademeli gelişme mantığı olurdu illaki uri lazım ve malzeme fiyatları fazla uçuk değil ama kasılırken ben kazandığım urleri tamire veriyodum paramız yokkkene :)

kaymağını yiyenlerde emin ol sıkılıyolar yani 5-10 adam ya birbirlerine dalıyor yada gidip gelişmemiş olanlalrı kesiyor :)

sistemi kademeli seviye atlama mantığına oturtursan oluru var yani mesela parazit etkinliğinde iki farklı sıralama vardı ilk 10 a cerrah verdiler.

bi sistemini ayarlasınlar eğitim arenadaki gibi bi güç dengeleme sistemi ve o dengelere göre 5 sıralama yapsınlar o sıralamaların ilk 2sine cerah versinler olmayacak şey değil cerrahı gören adam dahada şevklenir fullenmek için uri bile çekmeye kalkışabilir :)

şahsen ben ölesine başladım 3-5 ay standart parasız takıldım sonra hitac ı gördm bi şansımı denim dedim ful geliştirilmiş lf4 geldi ondan sonrada 2-3 kere uri çektim sonrası zaten geliyor ve kaptırıyon kendini :)

4. com kotu sakin uygulanmasin

5. Aliens

Aliens User

Alın size öneri: Görevlerde ki istenen düşman oyuncu sayısı %30, görev ödülü ise %10 düşsün. Örnek olarak; 100 goliaht istiyor, ödül ise 10.000.000 tp. Bu güncellemeyle 70 goliaht ve 9.000.000 tp versin. Arena müsabakaları sayılsın. Resete kadar (reset 6 da atılıyor ve oyuncu 5 te kesime engelleniyorsa 1 saat engellenecek. Soğuma saate göre değil resete göre olacak) bir oyuncunun hangar gözetmeksizin (vengeance, goliaht, spearhead vb...) 4 kesimden sonra kesen kişiye kesim engellensin. Yani resete kadar kesen oyuncu, kesilene dalanasın. Hem pushing hemde oyuncuları kastırmama kalkar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.