Geliştirilmiş LF-4 için Lambda

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ateistkeci tarafından 2 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bir ara her pazar geliştirilmiş lf4 günü yapıyorlardı şimdi 2 haftada bir yapıyorlar bu günü. Aman dikkat.

2. ateistkeci

ateistkeci User

Hala her Pazar değil mi ya takvime bakıyorum öyle gözüküyor oyunda da öyle gösteriyor

3. Hayır bazen pazarları da helix lf4 günü yapıyorlar. Hatta bir ara forumda o kadar kapı yaptım hiç geliştirilmiş lf4 düşmedi diye konu açmışlardı ama halbuki o gün helix lf4 günüydü.

Not:Bir ara helix lf4 gününü kaldırdılar, sonra geri getirdiler.

kayahancı bunu beğendi.
  4. kayahancı

kayahancı User

haa doğru diyorsun takvimde gelişmiş lf4 günü yazıyordu ama oyun ekranımda yoktu öyle bişey 5 lambda yapmıştım demek bu yüzden miş :D O zaman 13 lambda da 1 lf4 demiyoruz önceki mesajıma :D

5. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Pvpde magma prodan daha iyi moderatör bey. :)

6. Ortalamaya vurursak pro daha iyi gibi duruyor. Çünkü 210 temel hasarı var ama 5 saniyede bir 200 ekstra hasar veriyor. 200/5=40 210+40=250. Magmada ise 230+5=235 oluyor.

kaçakavcı ve ateistkeci bunu beğendi.
  7. Kusura bakmayın yeniyim ama bir şeyi açıklığa kavuşturmak istiyorum.Herhangi bir günde yapılan lambda kapısında geliştirilmiş lf4 düşme şansı mı var ?

8. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Hayır yok, Geliştirilmiş LF-4 Günleri hakkında detaylı bilgiye ve takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

9. teşekürler