Geliştirilmiş LF4 günü hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve joetly tarafından 1 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. joetly

joetly User

Öncelikle merhaba

Arasıra pazar günleri gelen geliştilmiş LF4 günü hakkında bir sorum olacak. Forumda bir yerde okumuştum sanırım (çünkü etrafımda darkorbit ile ilgili bir bilgi alacağım kişi yada kişiler yok. yani muhtemelen forumda okumuşumdur.) yeşil ganimet kutularından sade LF4 yerine geliştirilmiş LF4 çıkıyor yazılıydı.

Ama etkinlikler kısmında okuduğumda galaksi kapılarından yazıyor. detay bulamadım özür.

Geliştirilmiş LF4 günü yeşil ganimet kutusundan geliştirilmiş LF4 çıkar mı?
    Sadece galaksi kapılarından ise hangi kapılardan çıkar (epsilon dan mı çıkıyor sadece?)
    Çift ödülden faydalanılmaz diye bir madde var. Cumartesi günü ile ilgili bir madde mi o?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2. the_flood

the_flood User

1-geliştirilmiş lf-4 ler yeşil ganimet kutusundan çıkmıyor.
    2- özel gününde zeta,kappa,epsilon ve lambda kapılarından çıkar
    3- pazar günü olan çifte ödül gününden etkilenmez.yapılan her kapıdan sadece 1 adet gelişmiş lf-4 gelir.

joetly bunu beğendi.
  3. joetly

joetly User

cevabın için çok teşekkür ederim sayın the flood

zeta kapısında son 13 parça kaldı. bu hafta yaparsam şansım var yani. bir de ilk defa bu hafta epsilon yapıcam. şuan bende 10 adet prometheus, 2 şer adet magma, yansıma ve hiperplazmoit var geri kalan hepsi normal lf4. bu pazar epsilon yaptığım takdirde normal yerine geliştirilmiş lf4 mü gelecek kesin. (ilk yaptığımızda 1 adet mutlaka verilir diyor. ama geliştirilmiş mi çıkar yoksa şansa mı onu bilemiyorum. sizce pazar günü mü yapmalıyım yoksa cumartesi yapıp kronos için parçaları mı tamamlamalıyım.

günde 1, kimi günler belki 2 saat kadar girebiliyorum. sürekli palaya zaman ayırmıyorum. ayırmaya çalıştım 2 hafta hiç doğru düzgün oyun oynayamadan sadece 1 kere zeta anca açabiliyorum. bende arasıra yapmaya karar verdim açıkçası :D
    cadılar bayramı etkinliğinin verdiği gaz ile bol uri ve enerji biriktirdim onların sayesinde bu hafta ilk defa 2 kapı yapıcam :)

tavsiyelerin ve cevapların için tekrar tekrar teşekkürler.

.Paradoks. bunu beğendi.
  4. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Geliştirilmiş LF-4 gününde korsan kutularından Geliştirilmiş LF-4 elde edemezsiniz.
    Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Ataaa bunu beğendi.
  5. joetly

joetly User

merhaba sayın Minerva

1 konuda daha tavsiye istiyorum ama ondan sonra kilitlenebilir.

Sizce kapıyı cumartesi günü yapıp kronos için 2 parça ve olası gemi tasarımı için şansımı mı denemeliyim. yoksa pazar günü yapıp (ilk olması dolayısıyla) geliştirilmiş LF4 mü almalıyım?

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Şahsen ben şanslı olmadığımı düşündüğüm için tasarım için uğraşmaktansa çifte ödül gününde bitirip ek olarak da UCB-100 ya da geliştirilmiş LF-4 almayı tercih ederdim. Ama Kronos kapısını da bitirmeyi hedefliyor ve tasarımı da çok istiyorsanız yalnızca geliştirilmiş LF-4 kazanma şansı için başka gün tamamlamaya da değmez pek diye düşünüyorum. :)

İsteğiniz üzere konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Ataaa bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.