Geliştirilmiş LF4 İçin Gereken Günlük Dosya Azaltılsın

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Saldırı-Hattı tarafından 28 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu?

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. 400 günlük dosyası çok fazla. 100'e kadar azaltılmalı.

GRANDMENTOR_OF_SPACE bunu beğendi.
  2. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

Konunuzu doğru bölüme açtığınız için teşekkür ederim. Bu başlık altında oyuncularımızdan destek alabilirsiniz. Yeterli destek almanız durumunda biz de fikrinizi raporlarımıza ekleyebilir ve gerçekleşmesi için şansımızı deneriz ;).

İyi forumlar.

Aery bunu beğendi.
  3. destekliyorum 100 bile fazla prometheus çıktıktan sonra magma nın yansımanın pek bi önemi kalmadı yeni başlayan oyuncular için bu lazerlerin çok daha kolay elde edilmesinin önemli oldugunu düşünüyorum. prometheuslarını her şeyini fullemiş senelerdir oynayan oyuncular ile az da olsa yeni başlayan oyuncuların oyundan bıkmadan sogumadan mücadele edebilmesi için bu lazerlerin daha kolay elde edilebilir olması gerekir.

4. uninstable

uninstable User

100 yada ona yakın bir sayı olmalı.

5. ECEL

ECEL User

gelişmiş lf4 lerle uğraşmak zaman kaybı dostum. grup bulursan 10 prometheus lazerini zaten görevlerden kazanacaksın. 10 lazerin olunca zaten kendi başına kesmeye başlarsın. elitlere acımayacaksın fulleyene kadar.

ERDALBAGGAL ve ModernKöle bunu beğendi.
  6. Dostum ben de 31 pro var zaten. Oyunun dengelenmesi açısından açtım bu konuyu. Ayrıca gelişmiş lf4'leri diğer hangarlarımda kullanıyorum ama birkaç eksik var şu an.

7. ECEL

ECEL User

yeni başlayan biri için dosya bedava olsa ne olur ki? kyhalon ve tetratrini toplamak mesele. Bunları toplayana kadar ohoo zaten prometheusu dizer her türlü :D

8. Konu güncel.

9. Aliens

Aliens User

Olmaması için bir engel göremiyorum.

10. ateistkeci

ateistkeci User

Güncel ve olumlu

11. wiset

wiset User

Olması lazım. Hala olamaması ilginç olmuş.

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  12. uninstable

uninstable User

Güncel

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  13. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

İlgili konuyu tekrar raporlarımıza ekleyeceğimizi bilmenizi isterim.

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş