Destek Geliştirilmiş lf4 ler hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ŞahFD tarafından 29 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ŞahFD

ŞahFD User

Arkadaşlar geliştirimiş lf4lerde şuanda oyun ekranında 16 seviye yapılır gözüküyor,

hani isadece prometheusa gelecekti? Ben mi yanlış hatırlıyorum acaba?

Benim bildiğim prometheus 16 seviye geliştirilecek,
    Geliştirilmiş lf4ler ise (hp, pvp, ve pve) geliştirilmeyecek hasarları artacaktı, ama oyun ekranında bu lazerlerde 16 seviye olabilir diyor,

Yani anlamadım 230'a çıkan gücü olan hp lazeri birde 16 seviye yaptırıp dahada mı fazlalaştırabiliyoruz hasarını?

O zaman prometheus lazeri çöp şuandan itibaren, doğrumudur?

joetly bunu beğendi.
  2. joetly

joetly User

merhaba sayın ŞahFD ilk olarak bende o şekilde anladım (hatta eminim o şekilde söylendiğine çünkü hiperplazmoit hasarı sanırım 5 düşük oluyordu o şekilde söylendi) ancak sanırım geliştirildikten sonra hasarları verilenler kadar olarak. ancak yine de bir çelişki oluyor tam hesaplamadım ama geliştirilmiş tüm lf4 ler %16 geliştirildiğinde hiperplazmoit son 3-4 geliştirme boşuna mı olacak yani :)

3. ŞahFD

ŞahFD User

Haaaaaa anladım,

Yani hasaro 230'a yükseldi denirken, geliştirerek o hasara yükseltebiliyorsunuz anlamında doğru mu anladım?

Bende direk dp puanının arttırılması gibi 230 oldu sandım çünkü

Bir diğer vahim konuya gelirsek dediğiniz gibi mantıklı düşnüürsek son 3 geliştirilmesi boşa mı oluyor acaba :D benimde kafam yandı orada.

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Geliştirmeli LF-4'de geliştirilebiliyor, evet. Test sunucusunda da bu lazerler geliştirilebiliniyordu. Geliştirmeli LF-4'lerin hasarı yükseltildi, buna ilaveten geliştirme yaparakta, 16 seviyede %7.5, hasarı artırabilirsiniz.

Promethues lazerleri BL haritaları ve 5. saniyedeki ek hasarı ile her daim vazgeçilmez olacaktır.

İyi forumlar.

5. Ful hp lazerim var vurusum hala aynı, vurus gücün neden artmadı o halde ?

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Deneme yaparak size geri dönüşte bulunacağım.

İyi forumlar.

7. bende full hp lazerim bende sorun yok yani arttı.geliştirmeye bile başladım.istersen bi daha deneyin.

8. kaç arttı kardesim x1/ x2 bir örnek verirmisin bana suportta yazıcam artık hiç fark yok bende

9. votta suber sibelonlarda denedim.daha önce prolu+16 lvl lf4 lü karışık gemi sarı taş güvede x3 lazerde max 50k civarları iken bunda 55k yı geçti.normal haritada da bi daha deneyeyim yazarım max hasarı
    --------------
    spartanlı sayborg gemide çift dmg destekle denedim.sarı taşlı 36 hp lf4 elmasta x1 lazer 18-19k aralığı verdi.burguda 21-22 k aralığı verdi.sepromda 30-31k civarını bulur tahminim.eskiden hatırladığım kadarıyla bu aralık 14-15k civarıydı.

Son düzenlenen: 30 Ekim 2019
  10. ŞahFD

ŞahFD User

şİMDİ PAradoks mod şunu merak ediyorum,

Şimdi resmi bir tablo varmı bu lazer hasarların temel hasari ile ilgili,

prometheusun temel hasarı şudur(güncel)
    hp lazerin temel hasarı şudur(güncel)

gibi gibi şuan lazer hasarları nedir yazmıyor hiçbiryerde

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Prometheus Lazerleri

Eki Görüntüle 8518
    ÖzelliklerDeğer
    Hasar210
    Bonus dağıtıcı hasarı**200
    Bonus hasar bekleme süresi5 Saniye
    Menzil600
    Hasar değişkeni%25
    Blacklight NPC'lerine karşı hasar katlayıcısı*x3,5
    *Dâhil olan NPC'ler: Impulse II, Attend IX, Invoke XVI ve Mindfire Behemoth
    **Bonus dağıtıcı hasarı Blacklight NPC'lerine karşı hasar katlayıcısından etkilenmez.

Birleştirme kısmında tarif tamamlandığında elde edilir.

Gerekli kaynaklar:
    · 75 Yeşil ganimet anahtarı
    · 200.000.000 Kredi
    · 15.000 UCB-100
    · 2.500 RSB-75
    · 6.000 Rinusk

Güncelleme ile birlikte aşağıdaki lazerleri hasarları değişecektir.
    • LF-4 Magma Sondası: Yeni hasar miktarı 230 (eskiden 212 idi)
    • LF-4 Yansıma Sondası: Yeni hasar miktarı 230 (eskiden 212 idi)
    • LF-4 Hiperplazmoit: Yeni hasar miktarı 225 (eskiden 212 idi)

İyi forumlar.

12. ŞahFD

ŞahFD User

Şuanda hangarda Geliştirilmiş lazerlerin hasarlarını incelediğimde hala 212 yazıyor,

Benim merak ettiğim temel hasar 212 ve 230 hasarı orada full 16 seviye geliştirilince olan hasarı mıdır yoksa

230 temel hasar +16 seviye geliştirme ile 247 mi oluyor hasar umarım anlatabilmişimdir, demek istediğimi :)

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bahsi geçen durum bir metindeki küçük bir hatadır. Bu durum rapor edildi. Düzeltilecektir.

Geliştirmeli LF-4'lerin hasarı 212'den 230'a yükseltilmiştir. Bunun dışında 230 hasarı 16 seviye geliştirme yaparak %7.5 artırabilirsiniz.

İyi forumlar.

14. ŞahFD

ŞahFD User

O zaman

230 temel hasar +16 seviye %7.5'luk bir hasar ile geliştirilmiş lf4'ler

247.25'lik bir hasar verecek, yani kısa hesap 250 diyelim

Yani o zaman şuanda oyunun en iyi lazerleri tekrardan geliştirilmiş lf4'lermi olmuş bulunmakta?

Çünkü 210 hasar neresi 247 hasar neresi,

Diğer yandan bir arkadaş'ta şöyle dedi, aslında 230 hasara çıkarılmış derken, bunun içine 16 seviye geliştirilmiş' şekil katılarak yapılmış.

Yine en iyi sonucu tabi bir kaç gün bekleyip göreceğiz,

Ama şuan dediğiniz gibi geliştirilmiş lf4lerin temel hasarı(16 seviye geliştirmesiz) 230 ise, ve hangarda 212 gözüken bir metin hatası ise, oyunun en iyi lazerleri tekrardan bunlar mıdır?

Sadece öğrenme ve bilgi edinme amacı ile soruyorum, çünkü bir postunuzda ise şey yazmıştınız hala 5 sn'bir hasari ve bl haritalarındaki avantaji ile hala oyunun en iyi lazeri prometheusdur yazmıştınız.

ama 210 nere 230 nere 225 nere 247 nere,

.Paradoks. bunu beğendi.
  15. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Evet tam olarak dediğiniz gibi şu anda hasarları.
    Benim şahsi görüşüm bu yönde. Unutmayın Prometheus lazerleri BL NPC'lerine x3.5 kat fazla hasar veriyor ve 5. saniyede ekstra hasar bonusuna sahip :)

İyi forumlar.

ŞahFD bunu beğendi.
  16. ŞahFD

ŞahFD User

Teşekkürler, sizden birde bir şey iletmenizi istiyorum, hangarda tüm lazerlerin hasar değerleri gözüküyor ama prometheusun lazer hasar değeri gösterilmiyor ve gizli kalmış bir şekilde böyle fantastik bir açıklamayla gözüküyor,

Lütfen bunu oyun kurucularına iletin, prometheus lazerininide hasar değeri gözüksün,

.Paradoks. bunu beğendi.
  17. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Rapor edilecektir. Sorunuzun cevabının yeterli olduğunu düşünüyorsanız, istediğiniz vakit konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz. Başka bir sorunuz veya kafanıza takılan bir sorun varsa lütfen çekinmeden sorun.

İyi forumlar

ŞahFD bunu beğendi.
  18. ŞahFD

ŞahFD User

Kitleyebilirsiniz sağolun

19. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Konunuz isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.