Geliştirme ile ilgili

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve General*Bey tarafından 16 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar gemim full lf4 10 iris 36 arge. Şimdiye kadar çok pahalı diyerek geliştirmeleri ertelemiştim ve şuan neredeyse hiç geliştirmem yok. Sizlerden tasiye istiyorum hepsini %100 oranla mı basmalıyım yoksa farklı bir strateji mi uygulamalıyım ?

2. merqure

merqure User

Ben 85 90 araliginda bastim şu an hepsi 14 level 2 gün sonra gelisim indiirmiyle 16 yapicam 85 90 araliginda hesapladim 2 tane basarisiz olsa bile kendini kurtariyor 1 tanede kardasin hepsi geçerse yine kar ve ben 14 level yapana kadar 10 tane toplam 140 gelisim yaptim sadece 10 tane basarisiz aldim 85 90 iyidir :D

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Şahsi tecrübemde hep %100 oran ile geliştirme yaptım. Eğer siz isterseniz 4-5 seviyeye kadar geliştirmeyi daha düşük bir oranla deneyebilirsiniz. Daha ileriki seviyeler için %100 oranın en iyisi olduğu kanaatindeyim. Buna ilaveten eğer yeterli uridiumunuz varsa geliştirme indirmine kadar droidlerinizi 14* seviye getirin ve son 2 seviyeyi geliştirme indirimi ile birlikte yapınız. Bu sayede toplam miktarda en fazla karı edersiniz.

*13 seviye ile de yapabilirsiniz, lakin bu durumda 1 saat boyunca aralıksız geliştirme yapmanız gerekecektir.

İyi forumlar.

4. Hepsini 50 ile bas tercigimdir fakat şu şekilde yap 10 15 tane geliştir bitince sırasıyla toplama hepsi bitsin en son hepsini toplayan bas bayağı bi geçiyor

5. cevaplar için teşekkürler sanırım 100 ile basacağım biri gelişir diğeri gelişmez ise dayanamam :) konuyu kilitleyebilirsiniz.

6. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.