Öneri Geliştirme İndirimi Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve (.»►•ΛDЯΞИΛĿĪИ•◄«.) tarafından 15 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Geliştirme İndirimi Saatlerinin uzasın mı ya da Geliştirme Bekleme Süresi Kısaltılsın mı ?

1. Evet, Kesinlikle

92,9%
  2. Hayır,Katılmıyorum

7,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Geliştirme indirimi 1 saat veya 2 saatliğine gelmekte fakat; Sıfırdan bir ekipman geliştirmeye başlandığı zaman hızlı, seviye atladıkça bir sonraki geliştirme için çok süre gidiyor. Mesela şuan 13 seviye lf4 lerimi 14 e çıkarmak için yaklaşık yarım saat gidiyor ve 1 saatlik süre içinde ancak 2 yada en iyi ihtimal 3 seviye atlatabiliyorum. Ben ya geliştirme indirimi sürelerinin uzatılmasını ya da geliştirilen ekipmanların geliştirilirken geçen bekleme sürelerinin kısaltılmasını talep ediyorum.

Son düzenlenen: 15 Şubat 2019
  2. 1Zackho

1Zackho User

katılıyorum

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yanlış hatırlamıyorsam 1 malzemeyi tamamen geliştirmek için 4 saat gibi bir süre gerekmektedir. Geçtiğimiz hafatalarda 3 saatlik bir geliştirme indirimi etkinliği gelmişti. Yinede bu konu ile ilgili güncelleme ve fikir havuzunda konu açmanız gerekmetedir.

İyi forumlar.

4. ONURBEY

ONURBEY User

Bunu daha detaylı bir şekilde açıklayım ve benimde rahatsız olduğum bu durumun düzeltilmesi gerektiğini belirteyim;

- Orada % 5 den % 100 e kadar seçme şansın var. Fakat şöyle bir durum var; Eğer % 95 olarak seçersen % 5 kaybetme şansında olabilir.
    - Herkesde benim gibi % 100 seçeneğini kullanıyordur. O zaman geriye şu kalıyor; eğer ben % 100 ü seçtiysem bu şans olmaktan çıkıp, % 100 yapılması gereken bir duruma dönüşüyor,
    - Ama nedense seviye atlarken dakikalarca bekletiyor, eğer ben o yüksek meblağı ödemeyi göze aldıysam ve % 100 yapmayı hedeflediysem, bunun birkaç dakika içinde sonlanması gerektiğini düşünüyorum.
    - En fazla 2 seviye çok nadir 3 seviye yapabiliyorum.
    - % 100 yapmayanların seviye atlaması uzun sürebilir, şansa bağlı olabilir ama, ben % 100 yapıp, o yüksek URİ miktarını ödüyorsam, lütfen süresi azaltılsın.

Saygılarımla.

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu fikriniz için güncelleme ve fikir havuzunda konu açmanız gerekmetedir. Yeterli desteği gördüğünde konuyu rapor edeceğiz.

İyi forumlar.

6. Sayın admin size zahmet o zaman konuyu ilgili bölüme taşımanız mümkün mü acaba ?

7. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Konunuzu ilgili bölüme istediğiniz gibi taşıdım, umarım fikriniz gerçekleşir. :)

İyi forumlar dilerim...

8. Çok teşekkür ederim adminim. Umarım Gerçekleşir :)

9. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

Bazı konularda fedakarlık gerekir ya uriden fedakarlık edip hepsini bir günde basacaksın ya da zamandan edip o saatleri bekleyip 4-5ayda bitireceksin dediğiniz gibi yapılacaksa direkt fiyatları tamamen &25 indirimden yapılması daha uygun olur bu bize tanınan bir avantajdır gerisi senin yaptığın hesaplamalara bakar ya 1den9a indirimle basarsın ya da 14den 16ya iki tarafıda hesapla karlı olanı yap bu bize sunulan bir avantajdır ve şuanki haliyle mükemmeldir değiştirilmesine gerek yok ayrıca dediğiniz yapılsa zamanında envanterini yükseltenler konuşmaya başlıyacak bu sefer birşeylerden yakınmak yerine verilen fırsatları değerlendirmek daha mantıklı bence

10. ONURBEY

ONURBEY User

Anladığım kadarıyla, ya konuyu anlamadın veya tam okumadın,

Orada bahsettiğim şey, ne indirim, ne harcanan uridium, ne de zaman,

Orada bahsetmek istediğim şey; % 5 ile % 100 seçme şansın var, eğer ben % 95 seçersem, elbette şans işi olacağı için, uzun sürebilir.

Eğer % 100 ü seçtiysem, sürenin uzun olmasının bir mantığı yok demek istiyorum,

Ayrıca birşey dikkatimi çekti, her konuya yazıyorsun ve yazdığın herşey olumsuz, eğer burada rütbe yapmaya çalışıyorsan, ya da sırf birşeyler yazayım da ne olursa olsun modundaysan, bunu Görevli arkadaşlar muhakkak tespit edeceklerdir.

Saygılarımla.

11. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

bir yerlere varmaya çalışacak olsam formu doldurur gönderirim ihtiyacı olana yardım ediyorum sizin gibi olmayacak şeyleri söyleyenlerede muhalefet oluyorum eğer söylemlerimde bir hata varsa ban alırım açık ve net bir şekilde anlatıyorum olurunu olmazını beğenmemeniz sizin işinize gelmemesinden kaynaklanmaktadır %100 de basarken süreli olmasının sebebi yine indirim saatindeki uyumsuzluktan ötürü olabilir normal günde süresiz olsun o saatte süreli olsun diyebilirsiniz o da oyun kurucularının işine kalmış ve böyle uygun görmüşler altıüstü 30eşya ne zararı olabilir acaba modumuzunda dediği gibi toplamda 4saat sürüyormuş anında işlense ne değişecek onuda algılayamıyorum

12. Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.