Geliştirme indirimi zeusu etkiliyormu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Firat006 tarafından 2 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Firat006

Firat006 User

Merhabalar ben zeus birleştirmek istiyorum vip+ indirim paketi ile 850k civari bi uriye denk geliyor şunu merak ediyorum bu hafta gelecek olan geliştirme indirimi bu birlestirecegim zeusa etki ediyormu

2. TheEndGame

TheEndGame User

geliştirme indirimi diyor birleştirme demiyorki eskiden apis zeus indirimi olurdu ama kalktı sanırım..Tavsiyem apokalips sandıklarda şansını dene ama bir seferde fazla birleştirme çünkü bazan ilk sandıkta verdiği oluyor apis yada zeusu 5 er yada 10 ar birleştir.

3. Geliştirme indirimi yalnızca ``Geliştirme`` bölümünde bulunan itemleri (lazer, kalkan, roketatar, diroit) geliştirmek/level atlatmak için kullanılabilir. Vip %5 + İndirim paketi%25 + geliştirme indirimi %25 Toplam %55 indirim ile geliştirme yapılabilir.
    Siz ``Birleştirme`` yapacağınız için sadece Vip %5 + İndirim paketi%25 Toplam maksimum %30 indirim ile birleştirme yapabiliyorsunuz.

Elinizdeki uridium ile bölünme kristali çok veren kapıları yapıp biriken bölünme ile yukarıda arkadaşımızın dediği gibide yapabilirsiniz.

kaptan34 bunu beğendi.
  4. Firat006

Firat006 User

Yanıtlar için teşekkür ederim 800 900 adet bölünme kristalim var fakat apokalips sandıklarını denedim yaklaşık 35 40 tane atmadı zeus o yüzden bunaldım scrap kasmaktan direk birleştirden alacağım

5. SonArzum

SonArzum User

Merhaba,

@***S.T.E.A.L.T.H*** 'ın verdiği cevap doğrudur. Teşekkürler.

İyi forumlar