Geri bildirim Geliştirme İndirimi?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ALUCARD-BeRsErK tarafından 25 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu gece oyunda bulunamadım, acaba %25 geliştirme indirimi geldi mi?

2. Merhaba ,

Ben denk gelemedim çıktımı bilmiyorum fakat yanılmıyorsam geçen hafta cuma günü çıkmıştı yani bu hafta çıkmamış olabilir.

İyi forumlar.

3. yok, geçen hafta çıkmadı, bu hafta çıkması daha olası gibiydi ama çıkmamış galiba.
    Eminisiniz değil mi sayın adminim?

4. Merhaba ,

Eğer çıktıysa ben saat 21:00'dan sonra girdiğim için denk gelememiş olabilirim.

İyi forumlar.

5. chatten de sordum ama emin olan yok, nasıl yapçez? :)

Apis - Zeus - LF4 Geliştirme ve Diğer Şans Günleri

bu sayfada da yazmıyor, geliştirme indirimi takibini buradan da yapıyorduk daha önce, tembellik mi başladı ne? :D

6. Merhaba ,

Dediğim gibi ben genelde o saatlerde oyunda ya da forumda olamadığım için takip edemiyorum. :)

İyi forumlar.

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  7. accık bi' süre konu kilitlenmezse memnun olurum, belki bilen biri bakar da cevap verir.

8. Merhaba ,

Tabi ki bir süre daha açık kalabilir umarım net bilen birisi denk gelir. :)

İyi forumlar.

9. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

geçen hafta çıktı,çünkü ben geliştirme yaptım.fakat bu hafta için bilgim yok.

10. tamam, sağol

Kıyamet adminim, bir saçmalık oldu şimdi. Ben de 1,5 tl'ye alınan dmg - hp - shd bo2'leri almıştım, onların süreleri bitmeden ve hazır indirm varken almaya çalışıyorum ama kabul etmiyor. Bu ne iş?

11. Merhaba ,

Aktif olarak satışta olmadıklarında yani normal bir zamanda alıp süreler uzatılamıyor maalesef. Yani ancak Pazar günü x3 çıktığı zaman alım yapılabilir.

İyi forumlar.

12. tamam, anlaşıldı. Konu kitlenebilir ( hep böyle demek istemişimdir :D )
    İyi çalışmalar

13. Merhaba ,

Anlaşıldı merkez :) ( bende hep böyle demek istemişimdir. :D )

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.