Geliştirme Kuponu

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve JustRuling tarafından 25 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Gelmelimi ?

1. Evet

71,1%
  2. Hayır

28,9%
  3. Geliştirilmeli(yoruma örnek yazabilirsiniz)

oy sayısı 0
    0,0%
  1. JustRuling

JustRuling User

Öncelikle hepinize merhabalar.Aklıma bi fikir geldi hepinizle paylaşmak istedim.Bildiğiniz üzere bazı eşyalar (silah-kalkan vb.) max 16.seviyeye kadar geliştirilebiliyor ama bunu yapmak için çok fazla uridium gerekli bende şunu düşündüm galaksi kapılarından bildiğiniz üzere herşeyin çıkma şansı var yüzdelik dilimler halinde oraya %1-%4 arası bi geliştirme kuponu çıkma şansı gelsin seviye 1-5 arası 1 kupon seviye 5-10 arası 3 kupon seviye 10-15 arası 6 kupon son seviye(16) 10 kupon istesin mesela benim düşüncem bu eklicek arkadaşlar varsa yorum yapabilir.Şimdiden teşekkür ediyorum.

JustRuling05 bunu beğendi.
  2. Merhabalar,
    2 konuda ekleme yapmak istiyorum:
    1-Geliştirme için istenen rakamların düşürülmesi kanaatindeyim. Yeni rakamları size bırakıyorum. Konunuzu izliyor olacağım.
    2-Kapıdan düşme oranlarının artırılması kuponun cezbediciliği açısından yerinde olacaktır.%33 kulağa hoş geliyor.:)
    +1
    Saygılarımla.

JustRuling bunu beğendi.
  3. Kesinlike katılmıyorum.

Darkorbit siz oyuncular gelişsin diye o kadar çok kolaylık sağlıyor ki size hiç farkında değilsiniz sen bi dön 3-4 sene öncesine çifte gg ödül diye bir şey yoktu kappa zeta kapısından havoc hercul almak ölüm gibiydi şimdi düşme oranlarını yüksettikleri gibi düştüğünde x2 mislini alıyorsunuz.. Yeni lazerlerde çıkmış kebap valla geliştirme derdi yok.Sürekli GG indirimi var her hafta sonu bas ggyi al çiftede ödülü yap 40-50 arge yap bi zeta 50 korsan sandığı anahtarı fulle apis zeusu yani daha nasıl bir kolaylık istiyorsunuz?

Yani dediğin o kadar uçuş bir şey ki. Her şey hemen hazır olsun bir an önce çabuk fullenelim hızlı hızlı gelişelim istiyorsunuz.

Fikrini saygım var sözlerim iğneleyici gelmesin.

Son düzenlenen: 26 May 2018
  4. Yeni nesil bizim zamanlarımız yani 2008-2014 arası oynasalar başlamadan bırakırlardı desene :) gelişme yoktu ama goliath almak için bile milyarlar verilirdi :) gözümde canlanır koskoca mazi :D

5. JustRuling

JustRuling User

Hepinizin görüşüne saygı duyuyorum ben sadece fikrimi söyledim. Görüşleriniz için teşekkürler.

6. bu geliştirmeyi tamamlayanların %85 katlayıcı-kutu(bot) kullanarak geliştirmeleri tamamladı.Şimdi adam kutuya atmak istemiyor bir fikir sunmuş,eskiden zordu diyorsunuz.

fikir güzel +1

JustRuling bunu beğendi.
  7. JustRuling

JustRuling User

Gerçektende öyle.Yorumun için teşekkürler

Konu güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Haziran 2018
  8. Eskici26

Eskici26 User

Bence Olabilir GG Den Cıkacak % liği Darkorbit Kendisi Ayarlıyabilir.

JustRuling bunu beğendi.
  9. JustRuling

JustRuling User

Desteğin için teşekkürler :)

10. Oyunu kolaylaştıracak her şeye destek veririm ancak bana göre geliştirme denen olay kalkmalı. Geliştirmeler yüzünden pvp süreleri arttı.

11. helebidur2

helebidur2 User

GEMİN botta mı senin bu kadar güzel anlatıyorsun

12. HAHAHAHA :D :D

General bir hesabın olsa ve 2-3 yıl hiç düşmeden general kalsan sen bota atarmıydın ? :D :D

Boş konuşma kardeşim ben binbaşıdan general oldum ne botla ne başka şeyle azim olduktan sonra gerisi geliyor..

giderim 1-6 3-6 arası seprom x4 rsb cubikon keserim saatde 80 85 bin uridium bota ne gerek var? Beyin bedava bot benim için güçlendirici israfı :D :D

Böyle çifte ödül günüde yoktu her gün alfa beta gamma dönmekten nefesim kesildi o kadar emek verdim şimdi çifte varken de uyumak bilmiyorum Bilgisayar başında uyuduğumu da bilirim ben ve senin gibi ne olduğu belirsiz biri geliyor bana botçu muamelesi yapıyor gülünç bir durum :)

Neden zoruna gidiyor ki ?

13. Gmeeknggg

Gmeeknggg User

+1

14. JustRuling

JustRuling User

Arkadaşlar sakin olalım gerginliğe gerek yok.Burda fikirlerimizi paylaşıyoruz sadece.Olumlu yada olumsuz her türlü görüşe saygım var.Yorumlarınız için teşekkür ederim.

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  15. General geminin 3.taraf yazılımla işi olmaz bi kere. Eline sağlık sonuna kadar hak etmişsin generalliği.:)
    Saygılarımla.

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  16. Sağol kardeşim :)

Gerçi bir yıl oyuna ara vermek zorunda kaldım. Eee hesabı da tek ben kastığım için albaya düşmüşüm :D

Birde birazcık oynamayı unutmuşum :p

17. JustRuling

JustRuling User

Konu güncel.

18. Güzel fikir +1

JustRuling bunu beğendi.
  19. JustRuling

JustRuling User

Yorumun için teşekkürler ismimide çalmışsın gözümden kaçmadı :)

JustRuling05 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş