Destek Geliştirmeler

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ★★★★Mujαhιδεεn★★★★ tarafından 15 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba arkadaşlar. Şuan gemimde diroitler 12 level, artık her geliştirmede hasara %0.4 katkı sağlıyor. Silahları geliştirdiğimde %0.5 veriyor şuan. Hasar için silahları belli bir seviyeye getirip diroitleri sonra devam etmem mi daha mantıklı yoksa diroitlere koyulan silahların daha fazla hasar vermesinden dolayı %0.4 olmasına rağmen diroitleri mi geliştirmeliyim?

2. Önce diroitlerinson seviye yap sonra pro lazerleri

3. titans___

titans___ User

aslında mantıklı söylüyor da Pro lazerler sonra dan geldi bence mantıklı da Diroitlere bir konfi kalkan koyuyorsun diğerine de lazer yani diroit gelişince hem lazer de hem kalkan da artış sağlıyor , sorun eskiden EİR daha çok geliyordu takvimde yeni başlıyanlar için satabilirler hani belli seviyeye az miktarda bir kere İAC sattılar ben çok vereni aldım çok az vereni değilde ortayı da alcakdım geliştirmeye dalınca alamadım ne zaman sattılar demeyin oyun da bende şansa yakaladım ya şu ne dedim aldım ömrümü burda tüketmemek için para verdim oyuna para vermeyip botla kasılanlar dolu gerçi bu adamlar parayı nasıl kazancak ban vericekler. botçuları korkutmak için ban lafı yetiyor .

4. Mereog

Mereog User

Direk gemiye mermi kas sonra Bl haritasında prolarını fulle geliştirme olmasa bile yüksek vurucak gemin önce irisleri 16 lv yapıp kurtulmak en mantıklısıdır lazerler olur zamanla

5. Öyle yapayim o zaman arkadaşlar. Diroitleri bi 16 yapıp sonra prolara geçerim.