geliştirmeler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve fero_pato46 tarafından 26 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lf 2 ilk geliştirmede gücü ne kadar artar ben olasılıgı 100 de 100 yapsam seviye kaça çıkar lf 2 kaç vurur ilk geliştir mede

2. lf 2 leri geliştirme.geliştireceksen.lf 3 veya öncelikli lf 4 leri geliştir.

3. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

geliştirme konusunda korsan ganimet anahtarları alıp lf4 gununu bekler iseniz lf2 gelıstırme gerek kalmaz lf2 ler gelişsede vuruşu pek fark etmez her biri 100 bın urıdyuma kadar yaklaşık urıdyum gıder okadar urıdyuma 1 lf4 bulabılırsınız

Keyifli forumlar

4. yaw bu oyunda nasıl kısa sürede güçlü olunur madem hiç etkisi olmuyo utanmıyor mu oyun lf2 yi 2.seviyeye çıkartmaya 2 milyon para istemeye biz o 2 milyonu kaç saatte kasıyoruz senin haberin varmı sevgili forum moderötörü

5. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

oyunda lf2 lerın katma nedenı oyuna yenı başlayanların hemen alabılmesı içindir zamanla herkez çok güçlenir devamlı onlıne olmanız ve kasılmnız lazım ve urıdyumda atmanız lazım

Keyifli forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Şubat 2014
  6. 2 milyon çerez parası. yani o kadar zor kasılacak bir para değil ben 5 flax leonovum 20 dk de 2 m yapıyorum

7. KARANLIK

KARANLIK User

Modumuz gerekli cevabı vermiş.Gözle görünür bir fark olmayacağını credi olarak size zarar ettireceğini söyleyebilirim.Gerekli cevaplar verildiğinden konu kilitlenmiştir.