Gemi Ateş Etmiyo

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **KOMUTAN**70 tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gemi ateş etmiyo 10 dk dır var bu sorun sadece benim gemim değil hiç kimse bir şeye sıkamıyo roket sıkıyo sadece

2. KARANLIK

KARANLIK User

Lazeriniz bitmiş olabilir.Veya ekipmanınıza lazer topu yerleştirmemiş olabilirsiniz.

3. ama diyorumya lazerim var ekipman da lezer toparıda takılı sedece benim deil hiç kimse ateş edemiyo

4. KARANLIK

KARANLIK User

Hangi server acaba deneyelim bir ?

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bazen oyunda takılmalar olabiliyor oyundan tamamen çıkıp çerezlerinizi temizleyiniz gerekiyorsa modeme reset atınız yaptınız gene olmadı supporta id numaranız ile birlikte hesabınızın incelenmesini isteyiniz.

6. KARANLIK

KARANLIK User

Şuan ben bir sorun yaşamadan ateş ettim.Acaba ikinci ekipamana geçtiğiniz için ateş etmiyor olabilirmisiniz.Eğer oraya lazer topu eklemediyseniz.

7. admınım sadece x-6 haritalarında sıkmıyomuş neden x-6 haritasında deneyin bide

8. KARANLIK

KARANLIK User

1-6 haritasında bir sorun bulamadım.Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz.

9. mozilla firefox

10. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Lütfen çerez ve net geçmişinizi silip tekrar deneyiniz.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.