Gemi Buga Girdi.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yıldız*-*93 tarafından 11 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Adminlerim canlarım benim gemim 2-4 haritasında buga girdi portaldan düşman istasyona gidiyorum saldırıya korumalı bölge diyor radyosyonlu alana gidiyorum hala beni portalda varsayıyor çıkış yapmıyor sebebi nedir başka sorun yaşayan varmı bu konuda ?

2. Quenn

Quenn User

tavsiyem oyun penceresini kapat sonra anasayfadan çıkış yapa tıkla. komple kapat browserı sonra geri aç genelde düzeliyor böyle

yıldız*-*93 bunu beğendi.
  3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Bu durum ile ilgili öncelikle uzun atlama yapmayı deneyin. Eğer olmazsa, supporta yazın, onlar size yardımcı olacaktır. Support İle Nasıl İletişime Geçildiğini buradan öğrenebilirsiniz.

4. Olay çözüldü modum konuyu kitleyebilirsiniz :)

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Nasıl çözdüğünüzü belirebilir misiniz? Bu sayede bu sorunla karşılaşan diğer oyunculara da yardımcı olmuş olursunuz :)

6. Aliens

Aliens User

UBA denemiş olabilir.

7. Ana menüden çıkış yapıp 10 dk kadar bekledim başka gemiye geçtim sorun çözüldü ama şuan 2-4 e geçesim gelmiyor gene yaparmı diye :D

.Paradoks. ve Quenn bunu beğendi.
  8. Quenn

Quenn User

dediğim gibi çoğunlukla işe yarar o taktik ;) 10dk beklemedende düzeliyordu bnde :)

9. Paradoks adminim konu kitlene bilir :)

10. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.