Bug / Oyun hatasi Gemi Değiştirme Seçeneği Hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve M-A-Y tarafından 25 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. M-A-Y

M-A-Y User

Gemi değiştirme seçeneğinde hata var. Bazen 10 defa tıklamaya bile açılmıyor.

Son düzenlenen: 25 Aralık 2019
    «®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  2. +1 Resmen işkence

tutunamayan bunu beğendi.
  3. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Oyun içerisinde yaşadığınız hatayı videosuyla birlikte Support'a iletiniz.Sorununuza çözüm bulacaklardır.

İyi forumlar.

4. Support daha çok kişisel sorunlara bakmıyor mu?

Bu sorunu sadece konu sahibi değil, @2 de ben de yaşıyorum. Genel bir sorun. Sizin bunu raporlamanız bizim için daha iyi olacaktır.

5. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Yaşadığınız sorunu kendi şahsi gemimde ben yaşamıyorum konu hakkında detaylı bir bilgim olmadığından ve Teknik bir konu olduğundan sizi supporta yönlendirmekle mükellefim.

Support Ekibi sorunun detaylı raporlamasını teknik ekibe gerçekleştireceklerdir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Aralık 2019
  6. Anlaşılan siz oyun oynamıyorusunuz. Bu sorunu klan olarak yaşamayan kimse yok, aynı şekilde arkadaş listesinde de bu sorun var. Support'a yazsak ta bir etkisi olacağını sanmıyorum.

Diyelimki ciddiye alıp düzeltme kararı aldılar, ama onu yaparlar başka birşeyi bozarlar böyle iyi kötü idare ediyoruz :D

7. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Sizlerde biliyorsunuz ki Moderatörler oyunculardan seçilmektedir ve oynamadığımız bir oyunda moderatör olmak, bu konuda insanlar ile bilgi paylaşımı yapmak garip değilmi ? Lutfen uslubunuza dikkat edin.

İyi forumlar.

8. Ben burada yanlış bir uslub göremiyorum sadece eleştiri yaptım gerçekler malesef bu yönde sizde biliyorsunuz yani yazdığımı iyi okuyun verdiğiniz cevap ile bir alaka göremedim.

9. Adam Haklı Bu Oyunu Oynayıpta Bu Sorunu Yasamayan Bırı Olması Garıp Moderatorum Heralde Forumda Sureklı Aktıf Olucam Dıye Oyuna Cok Gırıs Yapmıyorsunuz

10. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Elbette bizler de oyuna girmekteyiz. Oyuna girmediğimiz için bu sorunu yaşamıyorum diye cevap vermek çok da mantıklı olmazdı takdir edersiniz ki. Yaşamış olduğunuz problemin çevrenizdeki kişilerde de genel olarak olması bütün oyuncularda da görüleceğini de göstermiyor ne yazık ki. Moderatör arkadaşımın da belirtmiş olduğu gibi sorununuzun bildirimini Support Ekibi'ne iletmeniz takdirinde Teknik Ekip'e raporlaması gerçekleştirilecektir. Durumun bildirimini bizler de gerçekleştirdik ancak çözülebilmesi adına sizlerin de bildirimi oldukça önemli.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.