Gemi dengeleme güncellemesi

Konusu 'Teknik Duyurular' forumundadır ve GÖÇEBE tarafından 8 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. GÖÇEBE

  GÖÇEBE Guest

  Dikkat Pilot! Dikkat Pilot!
  Acil ileti geliyor!

  Saimon İsyanı derin uzay taramalarıyla doğrulandı. Her an sektörümüze ulaşabilirler.Mühendisler ve teknisyenler çeşitli gemilere yönelik yeni güncelleme setleri hazırlamak için canla başla çalışıyor. Donanım eklemelerine hemen başlanıyor.

  Değişiklikler tamamlandıktan sonra tüm Diminisher, Sentinel, Solace, Spectrum, Lightning ve Venom modellerinde gemilerin temel işlevlerinde performans artışı kaydedilecek.

  Bu bilgilendirmede başka teknik özellikler bulunuyor.

  Tüm pilotların derhal aşinalık kazanması son derece önemli. Becerileriniz ve deneyimleriniz Saimon sürüleri karşısındaki başarımız için son derece önemli!

  Pilotlar tüm geliştirmelerinin uzay gemilerine daha ileri düzeyde işlevler sunduğunu kısa sürede fark edecek. 20 dakikalık bekleme süresinin etkileyici bir oranda azaltılması sayesinde düşmanla yüzleşmeye hazır hale geleceksiniz.

  Bazı sistemlerin süreleri de gücün boşa kullanılmasını en aza indirecek şekilde iyileştirildi. Böylece pilotlar bu kaynakların çatışmada en etkili kullanımlarına yönelik taktiksel kararlar alabilecek. Bu geliştirme aynı zamanda sistemlerin çatışmada en etkili olacak şekilde hazırlanmasını sağlıyor.

  Diminisher

  Diminisher’ın ‘Kalkan Leech’:

  Bekleme Süresinin 90 saniyeye indirilmesi pilotların onun gücünden çok daha hızlı yararlanabilmesini ve bir EMP tarafından vurulmanın etkilerinin önemli oranda azaltılmasını sağlayacak. Sürenin 15 saniye olarak ayarlanması pilotlara daha fazla taktiksel kontrol imkânı sunuyor.

  Sentinel

  Sentinel'in "Kale" yeteneğinde yapılan güncellemelerle birlikte alınan kalkan hasarı çok daha etkili bir şekilde azaltılabiliyor.

  Şimdi bekleme süresinin 90 saniyeye indirilmesiyle birlikte "Kale", çatışmalarda çok daha etkin bir biçimde kullanılabilecek.Parmak uçlarınızdaki 10 saniyelik kısa bir ek koruma süresini de düşmanların verdiği patlayıcı hasarına karşı savunma amacıyla etkinleştirebileceksiniz.

  Pilotların bu yeni düzeni taktiksel olarak nasıl kullanacakları kendilerine bağlı olmakla birlikte kalkanları çatışmada birden fazla kullanabilmeyi sağlayacak şekilde korumak kesinlikle dikkate alınması gereken bir seçenek olmalıdır.

  Solace

  Nanoteknoloji alanında yoğun iyileştirmeler sayesinde Solace’ın ‘Nano Küme Tamirinin’ işleme şeklini geliştirebildik. Bekleme süresi 90 saniyeye indirildi.

  Ne kadar indirildi?!

  Gerçekten de teknisyenlerin bu kadar ileri bir düzeye yükselebildiklerini görmek bizi çok şaşırttı. Artık ‘Nano Küme Tamirini’ tüm görevlerde ve hatta bazen bir çatışmada iki kez kullanabileceksiniz. Tabii o kadar uzun süre dayanabilirseniz!

  Spectrum

  Bir Spectrum'a mı sahipsiniz? O zaman "Prizmatik Kalkan" üzerinde gerçekleştirdiğimiz yenilikler sizi çok heyecanlandıracak!

  Bilimsel araştırma ekibi binlerce Spectrum çatışmasından toplanan verileri analiz ederek tasarımdaki bir kusuru tespit etti. Bu yeni veriler üzerinde çalışarak Spectrum'un darbeyi emme yeteneğinden taviz vermeden bekleme süresini 90 saniyeye indirebildiler.

  Böyle bilimi kim sevmez!

  Lightning

  Lightning'in yenilenen Muavin Yakıcı özelliği ile uzayı ateşe verin.

  Geliştirilmiş motorlar sadece 180 saniyelik bekleme süresiyle yoğun bir güç üreterek en vahşi çatışmalardan hızla kaçmanızı ya da sürpriz bir saldırı ile aniden düşmanlarınızın üzerine çökmenizi sağlıyor.

  Şimdi motorları ateşleyin!

  Venom

  Venom için ‘Tekillik’ yeteneğini ortaya çıkardığımızda bu gemilerin teknolojisi henüz emekleme aşamasındaydı. Son araştırmalarımızla birlikte bu gemileri gerçek potansiyeline kavuşturduk.

  Bekleme süresinin 120 saniyeye indirilmesi, daha büyük hedeflerin peşine düştüğünüzde sistemlerin kullanımını önemli oranda artırıyor. EMP'nin etkileri önemli oranda azaltıldı ve 35 saniyelik yeni süre sistemi taktiksel pilotlar için daha çok yönlü hale getiriyor.

  Yenileme tamamlandı.

  Hazırlanın, pilotlar. Uçuş pratiği için fazla zamanınız olmayacak!

  Lütfen görüşlerinizi buraya tıklayarak belirtiniz.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Eylül 2016

Sayfayı Paylaş