Gemi Hakkında Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve CavcavınFedaisi tarafından 14 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar , gemiler kısmında G-Surgeon ve G-X gemilerinin geldiğini gördüm fakat bunları almaya değer mi değmez derseniz hangi gemiyi önerirsiniz küreselde oynuyorum pve ağırlıklı oynuyorum. Önerilerinize açığım g surgeon ilgimi çekti fakat baya pahalı duruyor

2. BU GEMİLER KOleksiyon gemileri, g-sugeon 16 jenanatorlu bir gemiydi ve bir zamanlar kasıp kavuruordu oyunu

koleksiyon amaclıda olsa alınıp bir köşede durulması gereken gemiler

CavcavınFedaisi bunu beğendi.
  3. orcus, goli plus, citadel plus, pusat plus, spearhead ebg kasıyorsanda berserker ve zephyr ihtiyacın olan gemiler
    başka hiç bi gemiye ihtiyacın yok

CavcavınFedaisi bunu beğendi.
  4. Daha ufak bir hesabım var , hasarı da düşük solace kullanıyorum şuanlık dediğiniz gemilerin çoğuna erişmem zor gibi fakat yine de önerileriniz için teşekkür ederim zamanla elde etmeye çalışacağım onları
    Katılıyorum daha önceki yıllarda da başka hesabımda g surgeon a skin çıkartmıştım fakat kullanma fırsatım olmamıştı o zamanlar zor bulunuyordu. Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

5. tryhardD

tryhardD User

eğer elinde mimesisin tüm kaçınma modülleri varsa(küreselde stabiller hiç verilmedi sanırım:( ) mimesis oynamanı da önerebilirim artık çok yavaş kalıyor olsa da (660 hız) yaratık keserken baya faydalı oluyor ebedi kapıda da orcus kadar olmasa da iş görüyor eğer low kapısı yapmayı da öğrenirsen çok rahat tek yaparsın çok rahat uridium kasarsın

6. Elimde hiçbir geminin modülü yok ne yazık ki , modül olayı çıktığı zamanda oyunu oynamıyordum yeni yeni geri dönüş yaptım şuanda çok bir fikrim yok nasıl modül elde edildiği konusunda oyunda da noobum :D

7. tryhardD

tryhardD User

yani o zaman alabildiğin zaman arkadaşların önerilerini uygulayabilirsin ama o gemiler çok pahalı oluyor şimdilik diminisher işini görecektir veya solace kullanabilirsin bu geminin modülleri kapılarda veya agatusta gelebiliyor hem hasar sağlar hem de sürekli can basarsın kendine

8. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Arkadaşlarımızın söylediği gibi bu gemiler koleksiyon amaçlı kullanılmaktadır mevcut şartlarda. Belirli dönemler içerisinde gelmektedir.

Eğer doğrudan aktif oynama amaçlı yatırım yapmak istiyorsanız diğer gemileri tavsiye ederim ama alayım dursun özel günlerde kullanırım diyorsanız almanızı da öneririm. :)

Artık başka ne zaman gelir bu gemiler bilemiyoruz.

Türkiye Takımı!

Dontforgetme bunu beğendi.
  9. Orcus para verip almaya değer mi peki yoksa para vermeden de kullanabilceğim güzel gemiler var mı ? Orcusa bakınca aklım biraz çelinmedi değil :D

10. orcusu ben şuan sadece ebedi kapıda kullanıyorum oda %15 delmesi var diye..

Şuanda orcus gemisi çöp oldu...Kesinlikle alınacak bir gemi değil önce dp si düşürüldü daha sonra hızı ve x2 özelliği x2'den x1.75'e düşürüldü

%15-%20 KALKAN DELME %15-%20 hasar %20-%25 dp %20-%30 hız modülleri yoksa orcus şuan tamamen gereksiz bir gemi şahsımca..

Ayrıca modlara birşey sormak istiyorum umarım bu mesajımı görürler.. @kaptan34 @Amiral34 @TRSABUTAY bu orcusun şeref özelliği de mi doğal olarak x2 den x1.75'e düşürüldü doğal olarak daha henüz deneme firsatım olmadı ama zamanında tüm görevleri x2 şeklindeki şeref modülleriyle bitirmiş biri olarak net acıklama istiyorum.

11. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Bütün modül avantajları 1,75x olarak düzenlenmiştir.

İyi Forumlar Dilerim.

Dontforgetme bunu beğendi.