Gemi İçerikleri ve Kazanımları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Dontforgetme tarafından 13 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Geçen atmış olduğunuz gemi tasarımları konusunun hepsini inceledim, yabancı forumlarda darkorbitin wikisinde bile olmayan tüm tasarımlar mevcut, fakat bana eksikleri bulup söylememi söylemiştiniz,

Mevcut sayfada ki eksik tasarımlar,(Hepsini not aldım)

-Okyanus venom
    -Surgeonun 3 tasarımı(saimon devolarium, mordor)
    -aegis okyanus
    -argon cyborg
    -asimov nimesis
    -dusklight tortu
    -Sentinel ullrin
    -Diminisher ullrin
    -Ullrin citadel elite
    -Ullrin holo
    -Ullrin solaris

+

Hani demiştim ya hangi tasarımın nasıl elde edileceği de yazsa on numara olur diye mesela şöyle
    -Ullrin Citadel>Oyuna chromin etkinliğinde gelmiştir.
    -Duskligt tortu oyuna obsidyen ganimetleri v.XX' de dahil edilmiştir.
    -Surgeonun 3 tasarımı(saimon, devolarium, mordor) oyuna xx yılında para ile satılarak dükkana gelmiştir..

Gibi gibi :)

+

Ben oyunda tasarımlara çok önem veren bir koleksiyoncu olduğu için konu zaten otamatikmen ilgi alanıma girdi ve şunuda söylemek isterim lütfen yetkili birimlere söyleyin tüm tasarımları dükkana eklesinler isteyen istediği tasarımı para ile alsın çok mu zor yada kötü bir fikir anlamadım? Bir çok oyuncu böyle düşünüyordur almak isteyip de alamayıp tasarımları vardır adım gibi eminim ama insanları uğraştırıyorlar

++

Son olarak böyle bir konunun bir de pet versiyonu olsa tadından yenmez, ama biraz uçtum sanırım? :D

Bonus edit:Yeni gelecek nobilis zephry de eklenebilir listeye

++2021 yılında temmuz ayında plutus ile oyuna dahil edildi>>(Açıklama)

kaptan34 bunu beğendi.
  2. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Selam,

Paylaşımınız için teşekkürler
    Şimdi sahip olmadığım tasarımları görmüş olduk :D
    P.E.T hakkında bir çalışma yapmak aklımda vardı; ancak konu içeriğinde çok fazla detay var.
    Akşam bu tasarımları konuya eklerim ama kazanım yolları dediğim gibi geç kalındı.. Aklımıza gelenleri bir konu oluşturur yazarız. Destekleyerek hazırlanan bir konu tadından yenmez :p

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. Bu ay plutus etkinliği mi gelcek acaba ? Duyuru görmedim ama

4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Duyuru yapılmadığı sürece kesin bir bilgi paylaşmamız mümkün değil. Yarın gelecek bir etkinlik olacak ancak bu Plutus etkinliği gibi ayın etkinliği değildir.

İyi Forumlar

5. büyük ihtimalle agatus diye düşünüyorum

kaptan34 ve Dontforgetme bunu beğendi.