gemi ile ilgili

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *O*R*X*A*N tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *O*R*X*A*N

*O*R*X*A*N User

hangar bolumunde genel bolumde gemi gorunuyor ya orada 3 tane bos yer var ya ben simdi benim golim var ve ben baska gemi yerleshtirmek istiyorum kullandigin gemi satilir yaziyor ben gemmin satilmasini istemiyorum nasil yapa bilirim?ve baska gemi ile oynamak istiyorum...yardimci olursanin minettar olurum...simdiden tesekkurler...

2. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Yeni hangar almanız lazım. Dükkan/Gemi kısmından hangarı bulabilirsiniz.

Detaylı bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Nisan 2014
    KARANLIK bunu beğendi.
  3. *O*R*X*A*N

*O*R*X*A*N User

4. Merhaba ,

Cevap veren üyemize teşekkürler fakat mümkünse link paylaşmamaya dikkat edelim. Eğer illa link gerekiyorsa açık olarak yani http://www gibi gözükür şekilde ekleyin.

Konuya gelince anladığım kadarıyle gemi havuzundan bahsediyorsunuz.

Bu 3 tane gözüken petek gibi olan kısımda aktif olmayan gemiler gözükür. Yani yerleştirilmemiş ve kullanılmayanlar.

Eğer buradakilerden birisini seçip yerleştirirseniz yerleştirme yaptığınız hangar'daki aktif olan geminiz silinir.

Diyelim ki tek hangar'ınız var ve Leonov geminiz var. Gemi havuzunda olan bir gemiyi seçip yerleştirme işlemini tamamladığınızda Leonov gider.

Eğer 2 yada daha fazla hangar'ınız varsa o zaman farklı gemileri yerleştirip istediğiniz zaman aktif ederek kullanabilirsiniz.

Hangar Genişletmesi

İlgili konuyu incelerseniz yardımı olacaktır.

İyi forumlar.

KARANLIK bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.