Gemi Kararsızlığı

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve DominatingPerson tarafından 30 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar.

Yaklaşık 1 saattir kafamda hala net bir şeyler oluşmadı. O yüzden size sormak istedim. Ondan önce de ekipmanlarım hakkında birkaç bilgi vereyim de yardımcı olsun.

11 LF4, 7 LF4 Hiperplazmoit, 2 Magma Sondası, 2 Yansıma sondası, baya da bi kararsız lf4 var onları zaten diroitlerde kullanıyorum.

Geleyim soruma. Sizce Cyborg mu kullanayım yoksa Solaris mi ?

Teşekkürler şimdiden.

2. Cyborg solaristen çok daha iyi bir gemi hız + vuruş gücü + fazladan jeneratör + çok sağlam yetenek.

DominatingPerson bunu beğendi.
  3. Üstteki arkadaşın dediği gibi sayborg hız , hasar ve savunma açısından daha önde . Yetenek konusunda da sayborg çok daha iyi . Solaris çoğu zaman sadece yeteneği sebebi ile belli alanlarda kullanılan bir gemi , örneğin terrör kapısında gelen lordakika / curcubitor / sibolenit gibi NPC'leri aynı anda hızlıca eritmek için kullanan bir çok oyuncu gördüm . Ama yetenek hasarı çoğu zaman çoğu durumda yeterli değil . Sayborg ise genel olarak her durumda iş görebilir diye düşünüyorum , çünkü basitçe daha güçlü .
    Solaris gemisi kullandığın tasarıma göre bonus özellikler elde edebiliyor , ama bonus özelliğini aktif etmek için yanına bir eş bulman da emin ol çok zor olacaktır , bu gemiyi aktif şekilde kullanan oyuncu sayısı az . Modülleri olsa dahi pek fark yaratan türden modüller değiller , bence yetersizler . İkisi arasında önceliğin sayborg olmalı .

4. Tamamdır teşekkür ediyorum. Konu kilitlenebilir.

ıııııııı bunu beğendi.
  5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Gerekli cevapları aldığınızı gördüğüme sevindim. İsteğiniz üzere konunuzu kilitliyorum.

İyi Forumlarrrrrrr.

DominatingPerson bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.