Gemi Kişileştirme Hakkında Geri Bildirim.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve OĞUZKHAN tarafından 27 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Ana sayfadaki hangar sistemindeki değişikliğin eski durumuna gelmesi için daha kaç kullanıcıdan bu doğrultuda oy almanız gerekiyor?

  Gelen yeni sistemi beğenenler elbetteki olmuştur, olacaktırda.
  Ancak; Oyunu nasıl ki 2 boyutlu yada 3 boyutlu oynama tercihini biz oyunculara bıraktıysanız, Ana sayfadaki hangar sisteminin yönetim şeklinide biz oyuncuların tercihleri arasına bırakmalıydınız.

  Bu saatten sonra eski hangar yönetim sistemine geçilmesi için oyun kurucularına gerekenleri ne şekilde izah edersiniz bilemem, ancak demem şudur ki; Madem sistemi değiştirdiniz memnun kalmayan biz oyuncularıda göz ardı edemezsiniz. Bunun doğrultusunda gerekli mercilere daha fazla bildirim göndermenizi talep eder keyifli forumlar dilerim.
   
 2. RAMMFİRE

  RAMMFİRE User

  Siz önce Buglu LoW kapısını, Hades kapısını ve Kuiper kapısını kaldırın. Düzeltip öyle ekleyin ya da eklemeyin. Bugunu bilmeyen kullanmıyor zaten. Sonra bug ve bot kullanan sıralama oyuncularını bannlayın sonra yenilik yapın. Eskiden tasarım değiştiriyoduk şimdi on saat gemiyi seç aktar etkinleştir. Her hangi bir mantığı bulunmayan yenilik. Aynı zamanda bu saçma yenilik için o kadar hata çektik. Saçmalıkları bırakın artık.. Aynı zamanda bazıları aktarma sistemi güzel olmuş Konfi dizmekle uğraşmıyoruz diyor. Sizin neyiniz var ? Aktarma Sistemi sadece aynı ekipman yeri olan gemiler için geçerli. Zaten sen konfi dizmiyordun ki Golide başka tasarım seçerken. Vegaya veya başka gemiye geçerken diziyordun. Şimdide öyle..
   
  -===BURAK===- bunu beğendi.
 3. Yazacaklarımın aynısını yazmışsın. Eline sağlık
   
  RAMMFİRE bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş