Gemi Menzili ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve X_!-S-U-P-E-R-!_ tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar gemilerin menzillerini arttıran bir şey varda benim haberim mi yok ? Ben örneğin bir oyuncuya ya da Kristallon'a saldırırken ekranın görünen kısmında dahi menzil dışı yazarken bir başkası bana ekranda görmediğim bir yerden sıkıyor. Bunun nedeni nedir ?

2. DaNGeRuX

DaNGeRuX User

kardeşim şimdi modlar felan flash player hatası, net yavaşlıgı, pc yavaş olması gibi bazı bahaneler diyecekler ama inanma benimde başıma geldi kaç kere support yazmama ragmen yanıt alamadım adamdan hızlıyım saldırı kesiliyor son 3 sn sonra adam bana ateş ediyor ve patlatıyor. yani hile var ama kanıtlamamıyoruz onlarda bulamıyorlar anlıyacan... benim şahsi görüşümtür..

3. Merhaba ;

Şahsi görüşünüzle çamur atmayın o halde. Kendi düşünceniz kendinize kalsın, biz burada herhangi bir bahane uydurmuyoruz, var olan şeyleri söylüyoruz. Eğer ki cevaplarımızı beğenmiyor iseniz kusura bakmayın ama benimde içimden cevap vermek gelmiyor.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.