Gemi modülleri ve SOLACE plus gemisi

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve xBlade60 tarafından 6 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. xBlade60

xBlade60 User

merhabalar

Daha önce gemi modülleri hakkında konu açmıştım ama bi faydası olmadı şimdi de gemi modülleri ve solace plus gemisinin darbe özelliğini kullanarak savaşmalarının önüne geçilmesi hakkında konu açıyorum sonuçlanmayacağını bile bile dile getiriyorum.1 vs 1 de adam grubuna 3-4 tane solace plus gemisi alıyor ve savasırken anında ve surekli darbesi doluyor sonrada delikanlı gibi chate yazıyor . darkorbit yönetimi bunu cözmeyecek biliyorum onlar çinli patronları için sacma sapan tasarımlar yapmaya devam etsinler .

2. 1 vs 1 için arena haritaları oluşturulabilir. O haritalara sadece vs yapacak olan 2 kişi girebilsin ve vs haritasına grup kapalı olacak herhangi bir grup oluşturulamayacak. Bu sayede kimse Solacenin özelliğine laf etmemiş olur. İyi fikir bence