Gemi Modülleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve знсzτэiИ tarafından 7 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Herkese merhabalar,
    Okulumdan dolayı geçmiş aylardaki gemi modüllerini toplayamadım. Geçmiş aylarda gelen modülleri özellikle de solace için olanları şu an elde etmenin bir yolu var mı?
    Cevap verecek herkese şimdiden teşekkürler.

2. Solace için Agatus Kırılması etkinliğini beklemeni tavsiye ederim o etkinlikte topladığın agatus parçaları ile %15 npc hasar modülü ile %5 Hız modülü verebiliyor . Ama bugüne kadar %20HP %7Hasar verdiğini görmedim. Şuan mevcut etkinlik ile şansını deneyebilirsin.

3. Çok teşekkürler. Tavsiyeni uygulayacağım. Başka tavsiyelere de açığım.

4. Şuanki etkinlik hedeflerini bitirmeye bak. Yanlış bilmiyorsam 8 tane modül veriyor toplamda. Şansın yaver giderse harika modüller alabilirsin. Ayrıca Solace'in %5 hız modülü haftaiçi bonus ödülü olarak da veriliyor artık. %15 npc modülü de agatusa gelir belki tekrar.

FURKANKAYIKÇI bunu beğendi.
  5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

İlerleyen etkinliklerde tekrar tekrar içerik olarak karşımıza çıkacaktır. Agatu Etkinlik içeriğinde de karşımıza oldukça sık çıkacağını düşünüyorum.

İyi Forumlar.