Öneri Gemi Modüllerine Düzenleme Gelmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Efsane77 tarafından 23 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Modüller Dengelensin veya kaldırılsınmı

1. Dengelensin

23,1%
  2. Kaldırılsın

69,2%
  3. Bu şekilde kalsın

7,7%
  1. Efsane77

Efsane77 User

Darkorbit 2007-2020 e kadar çok dengeliydi ama sonra, dengesiz oldu bu modüller çıktı adam %38dmg alıyor güveye aldımı düşmanın seni kesmesi 4sn 5sn sürüyor hasarlar inanılmaz halkada bile kurtarmıyor bence en iyi modüller en fazla %10 dmg vermeli veya kaldırılmalı abartı hasarlar oyundaki dengeyi kesinlikle bozuyor oyuncu kaybına yol açıyor zaten 20 level promethuslarla 36 veya 38 pro oldumu gemi inanılmaz vuruyor e bide adam destek çekip hasar alıyor bide üstüne modül derken savaşlar çok zevksiz 5-10 sn de patlıyoruz eskiden en güçlü gemilerin bile kesmesi 3sn sürmüyordu şuan hasar dengesi yapılması lazım diye düşünüyorum

2. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Öncelikle konuyu uygun yere açtığınız için teşekkür ediyorum.
    Sizin faydanıza olacak şekilde ufak düzenlemeler yaptım. ;)
    Öneriyi "Güncelleme Fikir ve Havuzu İndeks" bölümüne kaydettim.

Öneriniz için teşekkür ederiz. :rolleyes:
    Gerekli oyu elde ettikten sonra bu konuyu bildireceğim.

İyi forumlar. :)

Efsane77 bunu beğendi.
  3. Efsane77

Efsane77 User

teşekkürler

.Hakan. bunu beğendi.
  4. smoonrise

smoonrise User

Bne oyumu *Kaldırılsın Olarak verdim ;

Geçmiş zamanda birçok defa buglar oyun açıkları ile savaş bileti / birleştir v.s gibi haksız modül elde etme ve elde edilenleride dönüştürme yapıldı , bunların ne cezaları verildi nede elde edilenler silindi , zaten modüllerden doğan sorunlar ve oyundan alınan keyfin azalmasına neden oluyor ve rekabetide olumsuz etkiliyor , işte bu ve benzeri nedenler ile *Kaldırılması seçeneği daha mantıklı geldi .

Böylece fıkradaki gibi en sondaki dilek dileme hakkı olan siyahi , beyaz olmayı seçen tüm köylülerin yeniden siyahi olmasını dilemesi gibi olur diye düşünüyorum :p:D;)

Efsane77 bunu beğendi.

5. Kaldırılmalı veya NPC için yüksek hasar vermeli oyunculara max %10-5 vermeli.

Efsane77 bunu beğendi.