Gemi modülüm kayboldu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve yeşil*53*mavi tarafından 2 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. benim %10 orcus gemi yükseltme modülü vardı oyunda iken gemi değişikliği yaptım. beş on dakika sonra ayni gemiye geçtim ve hızın düşük olduğunu gördüm sonra baktım ki modül yok. bu nasıl olur. bir fikri olan var mı.

2. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Konu başlığı daha uygun şekilde düzenlenmiştir.

Modülü farklı bir gemiye takmış olma ihtimaliniz nedir? Eğer bu konudan eminseniz, konfigürasyon sil işlemi yapmanızı tavsiye ederim. Eğer ki tekrardan bulamazsanız, envanter kısmından bakmanız gerekiyor, oldu da orada da yok. O zaman Support ekibimiz ile iletişime geçiniz.

İyi Forumlar.

Son düzenlenen: 2 Ocak 2022
  3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Hangardan modülün orada olduğunu kontrol ediniz. Oyun içerisinde montaj bölümünde de belirttiğiniz modülü stabilize etmediğinize emin olunuz.

4. BUKANN

BUKANN User

başka bir gemiye taktıysan o gemide kalmış olabilir. aynı anda 2 gemiye takılamıyor.

5. her şeyi denedim yok. söylediğinizin hepsine baktım. stabilize etmedim. oyunda aktifken yok oldu. inanması güç ama gerçek. çalınabilir mi . support'a yazdım artık bekliyorum.

6. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Çalınması gibi bir durum yok. :D
    Yanlışlıkla stabilize etmiş olabilirsiniz veya satmış olmanız da mümkün..

İyi Forumlar.

7. modul gitti çayluuuaa bida envanterden sadece gemi yükseltme modüllerini seç ordan bak bakalım başka hangarda galmişmidu.

Sayfayı Paylaş