Gemi Önerisi ve Gemilerin Elde Edilişleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve noyan tarafından 5 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. noyan

noyan User

17 seviyeyim, 10 pro görevlerini tamamlıyorum. Goliath Enforcer kullanıyorum %5 hasar için bir de NPC keserken X düzeninde canını 3-5 vuruşa indirip standart düzende öldürüyorum ŞP için. Kasmak için bir gemi almak istiyorum ancak ne almam gerektiğine dair bir bilgim yok. Venom ya da Aegis önerisi oldu birkaç arkadaştan. Bu gemilerin de açık arttırma fiyatları ciddi manada fahiş yüksek. 1 milyar (belki daha fazla kaç adet 0 vardı hatırlamıyorum) kredi basan şahısları gördüm. Hangi gemiyi hangi şekilde elde etmem benim yararıma olur ? Gemimi ve ekipmanlarımı da bilgi maksadıyla ekliyorum.

Full lf3 (pro lazerleri takmadım gemiye)
    İrislerde prolar ve lf4ler var (hiçbir geliştirme yok silah ve droitlerde)
    8 irise sahibim. Havoc vs. yok henüz.

Önerilerinizi bekliyorum.Saygılarımla.

2. Reelim

Reelim User

Şuanlık sadece solace gemisini elde etmeye uğraş zetadan kapı başına kazandığın 50 anahtarı zeus gününde açıp hem apis,zeus elde etme şansın olur hemde solace,venom vs o gemileri elde etme şansın olur.

org2BordoGüç bunu beğendi.
  3. Mineral

Mineral User

Hangi serverde oynuyorsunuz

4. Merhaba,

Konunuzun bu güne kadar cevapsız kaldığından ötürü sizlerden özür dilerim. Prometheus görevlerini yaparken geminize prometheus lazerini takarsanız hasarınız lazer başına x3,5 olarak arttığını göreceksiniz. Doğru şekilde ilerleyebilmeniz adına buradaki konuyu incelemenizi öneriyorum.

İyi forumlar.

5. noyan

noyan User

Teşekkür ederim, attığınız linki inceledim. Konu pek ilgi görmedi sanırım uzunca süre cevap da veren olmadığına göre dilerseniz kilitleyebilirsiniz.

6. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuza cevap veren oyuncu arkadaşlarımıza ve moderatörümüze teşekkür ederim. Konunuz talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar Dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.