Gemi seçimi - Kasılma Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve 亗BARBAROS亗 tarafından 10 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Hangi gemiyle kasılmalıyım irislerimi yeni tamamladım 30 kararsız lf4 full bo2 8 iris 2 havoc var gemi olarak venom ve aegis var 12 argeyim premiumum ve kamikazem var gemi olarak venommu aegismi kullanayım bilemedim yardımcı olurmusunuz

2. modullerle ilgili birşey eger zor npc kesceksen ageis

bir an önce bl gorevlerini yap derim

3. henüz 16 lvlim önceliğim apis zeus havoc mu olmalı pro lazermi ?

4. go pro lazer ölene kadar pro lazer rehberi oku anlarsıın 10 tane proyu al zetaya başla pro lazer apis zeustan daha oncemli

5. Yazı çok güzel ellerinize sağlık ama bir sorum var benim seviyemde biri nasıl pro kasabilir

6. gorevler sayesinde 10 taneyi kolayca alırsın gerisi ya pala yada kutu toplamak

7. teşekkürler kolay gelsin

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

@yılmazcan47 oyuncu arkadaşımız gerekli açıklamaları yapmış. Kişisel tavsiyem ise; aegis gemisi ile birlikte 5-2 / x-6 haritalarında kasılmanız olacaktır. Prometheus Lazer Topunuzun sayısını tam olarak bilemiyorum. Ancak kararsız LF-4 lazer topları erken seviyelerde işinize yarasa da ilerleyen süreçlerde yetersiz kalacaktır. Bu sebepten ötürü x-Bl haritalarında da kasılabilirsiniz.

İyi Forumlar.