Destek Gemi Tasarımları Nasıl Kullanılır?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve DoctoRHunteR tarafından 23 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar.
    Yeni etkinlikten gelen uzaylı tasarımlarını siteden aldım fakat SAYBORG Gemime G-Surgeon Saimon, Devolarium ve Sibelonit tasarımlarına büründüremedim Oyunda zaten çok fazla bilgiye sahip değilim büyük ihtimal ben bilemediğim için yapamadım lütfen bana tedaylı anlatarak yardımcı olursanız siz yetkililerden büyük minnet duyacağım. Ödemiş olduğum paramın boşu boşuna gitmiş olmasını istemiyorum.İyi çalışmalar

Saygılarımla.
    Suha EREN

OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
  2. O tasarımlar sadece G-Surgeon gemisine takılabiliyor

DoctoRHunteR bunu beğendi.
  3. Saimon , Devolarium ve Sibelonit tasarımlarını sadece G-surgeon ( cerrah ) gemisine sahipsen kullanabilirsin . Başka bir gemiye bu tasarımları entegre edemezsin .

DoctoRHunteR bunu beğendi.
  4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu daha uygun bir bölüme taşıyıp, konu başlığınızıda daha uygun olacak şekilde düzenledim. Ayrıca "Merhabalar","İyi Forumlar" vb. kalıpları kullanmak yasaktır. Lütfen bundan sonraki konularınızda bu gibi hususlara dikkat ediniz.

Sorunuza gelecek olursak üyelerimizinde dediği gibi bahsettiğiniz tasarımlar G-Surgeon(cerrah) gemisinin tasarımlarıdır ve sadce o gemi için kullanılabilir.

Satın aldığınız tasarımları gemilerinizde kullanmak için öncelikle Anaüs'te olmanız yada oyundan çıkış almanız gerekmektedir. Sonra Ana sayfadan "Hangar" bölümüne girip, herhangi bir gemiye tıklayıp aşağıda ki görselde bulunan bölümden o gemi için mevcut olan tasarımları seçerek, geminizi kişiselleştirebilirsiniz.
    gemi yasarım.png

İyi forumlar.