Öneri Gemi tasarımları ve moduller

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve xBlade60 tarafından 1 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Moduller tüm gemilere uyumlu olsun yada kaldırılsın destek vermek isteyen var mı ?

1. Evet kaldırılsın

2. Hayır kaldırılmasın eşitlensin

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. xBlade60

xBlade60 User

merhabalar;

arkadaşlar bu gemi yükseltme modülleri cıktı cıkalı oyunda bır eşitsizlik var moduller bazı oyuncularda cok yuksek ve vurusları darbelerı hızları cok fazla oyuzden oyunda eşitsizlik var gemilere cıkan moduller farklı farklı oldugu ıcın ıstedıgımız gemılerle ucamıyoruz golı yada cıtatel yada pusat mı oynayacagız sentınel vegaence ucmak ısteyen sayborg ucmak ısteyen oyuncular ne olacak modul yoksa oynamayacakmı oyunu kısaca bu modullerın tüm gemılere takılması yada tamamen kaldırılması gerekıyor oyuncu kalmadı oyunda sırf bu esıtsızlık yuzunden ne guzel gemılerın kendıne gore ozellıklerı vardı oda kalmadı artık

TAŞKIN1 bunu beğendi.
  2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Sanırım bu özellik kalkmaz ama adaletsizlik olmaması için geliştirilebilir gibi :)

KAYAHANCI1, TAŞKIN1 ve westerya bunu beğendi.
  3. xBlade60

xBlade60 User

Adminim gemi modullerı her gemıye farklı modul gerekıyor sabıt ve tüm gemilere uyan modül olması lazım gerçekten bu sebepten oyuna gelmeyen arkadaslar var . bunu bıldirirseniz en azından düzeltme olur

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  4. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Tabi destek aldıkça indeks kısmına da ekleyeceğim

5. xBlade60

xBlade60 User

teşekkürler adminim

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  6. TAŞKIN1

TAŞKIN1 User

oyunun düzelmesi için bencede kaldırılmalı oyuncular eşit olmalı meshur çin kafası hep sacma sapan yenılıkler

agaman_44 bunu beğendi.

7. %100haklısın.
    her gemi eşit olsa hileciler açığa çıkar.benim gemimde yok yok adam vuruyor 1milyon üzeri ben vuruyorum bl haritalarında 150 - 250 ortalama
    işin garibi %10 +%10+ %50+ atıyorum destekler toplamı %100
    gemi 10000 x1 le sıkıyorsa X4 =40000 %100 dedindestekle 80000
    tamm bu durumda darkorbitin dediği gibi bizim vuruşlar normal.normalde normal haritada ben 80000 pro etkisi hadi 150-160bin olduk bu 300-500-600bin vuranlara nedemeli?

hadi bizim destekler toplanarak artıyorda fazla vuranların destekleri katlanarakmı artıyor bunu gerçekten çok merak ediyorum varmı buna cevabı olan bir admin?

8. xBlade60

xBlade60 User

vuruslarını bır yana bırakırsak adamlar 400 500 bın vuruyarak sen harıtada goremeden adam sana sıkmaya başlıyor zaten . sözde modul yenılık dıye cıkarttılar bırınde %30 vurus var bırınde %10 nasıl olcak bu iş birde hile işin içine girince iyice sacma bir oyuna dönüşüyor

9. xBlade60

xBlade60 User

adminim gerekli yerlere iletmemiz için ne kadar destek olunması gerekıyor sayı var mı acaba yada bu kadar yeterli midir?

10. smoonrise

smoonrise User

Ben oyumu kaldırılsın olarak verdim ; ( Sebebi gayet açık ve net )

Düşük etki oranı olan ilk zaman çıkan modüller harici diğer tüm modüller kaldırılmalı yada oranları ciddi olarak düşürülmesi lazım , zaten buglar illegaller ile birçok hesap orantısız olan bu modüllerini en yüksek olacak şekilde fulledi ve çoğu 1 hafta ban şp cezasına bile tabi olmadı olsalardı bile yine kazançlı taraf olacaklardı .

Eskilerde jackpot katılırken bile kappa güçlendirici arayı bir fark oluşturduğunu hatta 4-5 den güçlendirici çıkarmadan ekip savaşına harita basmaya gitmeyenler olduğunu hatırlarsak eğer %5 %10 bile kabul edilemeyen farklar olarak kabul edildiğini şimdi modüller ile bu farkların daha fazla olduğunu ve birde üstüne illegal işaretleyicinin sahte özgüveni ile avcı konfiden kaynaklıda büyük adaletsizlik oluyor , eski düzende hız konfisi kalkanlı ve işaretlemeye karşı görece opsiyonların daha fazla olduğu bir dönemdi , birçok savaşımda işaretlecisi olduğunu itiraf edip nasıl kestin beni sen diyen olmuştur bundaki ana etken avcı olamdığından opsiyonların çok olması korunmak kaçınmak karşı koymak için , tüm bu etkenlere bakılınca modül ile bu adaletsiz ve haksız savaşların yükü azaltılmış olur .

11. xBlade60

xBlade60 User

darkorbit bu konuda görüşlerimizi önemsemeli suanda çok az oyuncusu kaldı aktif oynayan oto ları saymıyorum ciddi oranda oyuncu kazanabılceği bir önerimiz var ciddiye alınması gereken bir konuyu göz ardı etmemeli.adminlerimizden de destek bekliyoruz.

12. merhabalar

İlk modüller çıktığın da bizde itiraz ettik eşitsizlik olacağına dair ama ilgilenen olmadı .inşallah düzelir.

13. Hız modülü olan Pusat Plusumla, Goli plusları yakalayamıyorum bazen. ( Bağlantım iyi, FPS sorunum yok ) Hayır, nasıl bir modül buldun be kardeşim :(

14. xBlade60

xBlade60 User

hiç sorma bela oldu başımıza bunlar :)

15. bende şu ana dmg destek olarak %38 farklı franksiyon +hasar +gemi hasarı +lazar hasarı olarak
    gemi yükseltmesi olarak gemi orkus
    %17 farklı franksiyon+%2 oyuncu gemisi+%4lazer hasarı +%3hasar yükseltme modülü var
    orkus gemisinde bu en az %39 düşmana fazla vurmam lazım.
    argeleri saymıyorum ki eksiksiz olmasa burda yazamam.sepronda besli gemide ama yinede 350bini göremeyen bir gemi 350yi diyorum nadirende olsa göremiyorum 18 level ful pro lazerlerim de var.lanet olsun bu oyuna dedikçe galiba lanet oluyor.

16. etkinlikte bu adaletsizlikle birilerine ödüller peşkeş çekiliyor anladığım kadarıyla

17. %100

Oyunun veritabanı ortalıkta dolaşıyor umursayan yok. 2-3 serseriye vermiş çinliler oyunu onlarda bu sayede para kazanıyor

18. xBlade60

xBlade60 User

açtığımız konular sadece forumda kalıyor sanırım hiç sonuç alınmıyor.