Gemi Tasarımları

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ^^^^^vvv^^^^ tarafından 13 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. iyi oyunlar ve iyi eğlenceler
  oyunun dükkan kısmında bulunan gemiler için tasarım bölümüne uridyum ile ala bileceğimiz yeni tasarımlar eklenmesi gerektiğini düşünüyorum, oyunu yazılım ve buglar ile zaten sıkıcı hale getiren yeterince oyuncuya sahibiz. en azından oyuncuların az da olsa kesyiflerini yerine getirecek ve isteklerine karşılık veren bir dükkan bölümü olursa yazılımsız oynayan oyuncularda biraz renk kazanır. bu konuda darkorbit forum ekibinin ve yönetiminin desteğini bekliyorum güzel ve mutlu günler
   
  │►İŁBΔЧ◄│ bunu beğendi.
 2. türk1453*

  türk1453* User

  bu oyun gara beyaz daha güzel nidecing rengi.
   
 3. kaptan34

  kaptan34 Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Tasarım içerikleri oyun içerisinde "Birleştir" bölümünde veya belirli sürelerde balans olarak dükkana eklenmektedir. Tasarım içerikleri etkinlik içerikleri olarak da karşımıza çıkıyor. Ganimet kutularında düzenli olarak değişiklik gösteren "Obsidyen Ganimet Kutusunu"da inceleyebilirsiniz. Onun dışında fikrinizi gerçekleştirmek için:
  Güncelleme ve Fikir Havuzu konumuz kurallarına uygun bir şekilde fikrinizi diğer oyunculara anket yoluyla sunabilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
  ^^^^^vvv^^^^ bunu beğendi.
 4. katılıyorum etkinlik içeriği olarak da veriliyorlar ama etkinlikleri genelde büyük klanlar tekeline almışlar. yalnız veya güçsüz gemiler etkinliklerden faydalanamıyor. o nedenle yazmıştım. :)
   
 5. kaptan34

  kaptan34 Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  İçerik hakkında; Güncelleme ve Fikir Havuzunda bir konu oluşturun. Bakalım diğer oyuncu arkadaşlarımız bu duruma ne diyor. Destek alması durumunda raporlanır. :)

  İyi Forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Haziran 2021
  ^^^^^vvv^^^^ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş