GEMİ TASARIMLARI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve barkın07 tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. barkın07

barkın07 User

Arkadaş lar bu pazar x3 de 250k uri çekicem ama hangi tasarımı alsam kararsız kaldım yardım edebilirmisniz ? (Venom,Spectrum,Solace,Diminisher,Sentinel)

2. sakın uriyle tasarım alma 2 haftada bi sarı kutular cıkıyo cuma gunleri ordan cok cıkıyo aegis yoksa onu al varsa biraz bekle yakında tasarımlar tıcarete gelıcek deniliyo kredi bırıktır.

3. barkın07

barkın07 User

Aegis var suan car 33 lf 3 8 iris 1 pet 20 b02 kalkan 3 hangar 1 hangar goli 2. hangar aegis 3 . aegis vega

4. ilerde sıralama düşüneceksen tasarıma gerek yok şerefle gezeceksin bende tüm yetenek tasarımları olmasınar rağmen exaltedle geziyorum ama spectrum iyidir spoectrum özelliğini aç savaş tamiri bas bide enerji transferi iyi işe yarıyor

5. 250 bın urıyle kutu ac apısın yok zeusda yok lf4 yok tasarım sana suan gereksiz pişman olursun

6. Merhaba ,

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

7. Benım carımda aynı senın gıbı ama ben urıyle almıyorum yetenek tasarımını 2 haftada 3 tane yetenek tasarımı cıkardım hepsı zeus gununde 4-3de cıktı ve venom solce yalan spectrum kadar ıse yarıyan yok full havoc apıslı zeuslu adamları kesıyom :D spectrum 10 numara yanı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.