Gemi tercihi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve muratdgn21 tarafından 26 Haziran 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. muratdgn21

  muratdgn21 User

  arkadaşlar i̇yi̇ geceler ben çok ws atan bi̇ri̇si̇ deği̇li̇m farmımı yapar ki̇mseyle tartışmadan çıkarım çok i̇yi̇ deği̇li̇m eski̇den oynardim farm i̇çi̇n hangi̇ gemi̇yi̇ öneri̇rsi̇ni̇z görevleri̇mi̇ yaparım haftasonları kapımı yapar geli̇şti̇ri̇ri̇m kendi̇mi̇ i̇ri̇sleri̇mi̇ fulledi̇m kalkanları salmıyorum her arttırmada aliyorum fullensi̇n di̇ye lf4 leri̇de havoc i̇çi̇n zeta yaparken sandıktan çıkanlar olacak tek olduğum i̇çi̇n katlayıcıyla pro görevleri̇ne saldırmak i̇stemedi̇m.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Haziran 2023
 2. _Blade_

  _Blade_ S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Farm için hasar bonusu olan gemileri tercih etmenizi öneririm (Sayborg, Venom vb), fakat hasar modülünüz varsa modüllü gemilere yönelmelisiniz. Yeşil anahtarları kutu açmak yerine Prometheus lazeri birleştirmek için tutabilirsiniz, günümüzde LF4 lazerler yerini Prometheus lazerlere bıraktı. Eğer BL haritalarına leveliniz yetmiyorsa bi an önce 17 level olarak prometheus görevlerini tamamlamanızı da tavsiye ederim.

  İyi forumlar.
   

Sayfayı Paylaş