Gemi ve Pet İÇİN Ayrı Ayrı konfiler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve titans___ tarafından 15 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pet için kaç konfi olsun ???

 1. 1) Gemi ve Pet İçin 4 konfi

  50,0%
 2. 2) Gemi ve Pet İçin 6 konfi

  50,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. titans___

  titans___ User

  Gemi de yerine göre ayrı 2 konfi olsa da pet de protokellerimiz var bende 4 seviye kutu toplama var, 4 seviye de düşman ve npc hasar verme, gün oluyor düşman bulunmuyor, gün oluyor , kutu toplama etkinliği oluyor yani pet için de ayrı konfi veya gemi için de olsa bir 3üncü konfi gelmeli diye düşünüyorum bilmem anlatabildim mi ?
   
 2. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Konunuz indeks bölümüne eklenmiştir.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
 3. titans___

  titans___ User

  dün açtığım da ayarlı diye zannettim dediğiniz bölümü gördüm de demek eksikmiş malesef bu tür konularda, bilgisayar falan pek anlamam anket açmak gibi şeylerden de anlamam da hani böyle bir yenilik gelir mi solaris gemisi güzel ben o gemiyle baya da düşman kesiyorum hemde hasar modül bile yok yani takılı değil olan da yüzde 4 hasar veriyor diye takmıyorum da, forum o kadar oyuncuların kullandığını da düşünmüyorum açıkcası anket ne kadar oy alır acaba saolun tabi ki de.
   
 4. Bunun için şöyle bir fikir önerisi sunmak isterim 4. 5. veya 6. konfigürasyon gelmesi yerine gemi başına 10 konfigürasyon kaydedebileceğimiz bir sistem gelse ve konfigürasyonu sildiğimiz zaman kayıtlı olanları seçip onlardan birini direkt olarak yapabilmek.
   
  titans___ bunu beğendi.
 5. Nemesis306

  Nemesis306 User

  Hızlı bir şekilde spesifik bir konfigürasyona geçiş yapmak zor olabilir. Bunun için kısayol ya da konfig ikonuna bastığımız zaman bir arayüz çıkarsa daha hoş olur diye düşünüyorum.
   
  titans___ bunu beğendi.
 6. titans___

  titans___ User

  onu da siz açın ben cimrilik değil de abaartmayalım diye böyle yazdım dı .
  Aslında senin dediğin daha mantıklı oyun ekranında olsa daha zevkli ve hızlı olur, hangara git konfi değiş geri haritaya git gerekebiliyor, ha patlayınca gitmiş oluyorm değiştiriyorum zaten de yine de daha spesifik etkin hızlı olur oyuncuya karşı bir şey üretilmemesi oyunu yapanlar oynamıyor mu diye bir soru aklıma getiriyor ister istemez bilemedim ki .
   
 7. Bulunduğum konum gereği böyle şeyler yapmıyorum, kendi adıma haksızlık olarak adlandırabileceğim bir durum diyebilirim sanırım.
   
 8. titans___

  titans___ User

  Konu güncel bu etkinliğe özel gelen Lazerleri alıp tak çıkart yapmakla uğraşmamak için de baya faydalı olur hiç oy da almıyor hani olmaz diyen de yok olur diyen de yol , olucağına ihtimal veren yok belki de , ya o değil de Gizli haritaya girdim lagdan boom gitti gemi hani hiç beklemiyordum , baya kişi de girip patladığını söylüyordu 2009 dan beri ilk defa girdim ve patladım nasıl şok oldum ilk defa bakıyom hangara benzemiyor burası ne dedim içimden o kadar da video izledim oraya girenlerin de ema attım da yavaşlatıcı ile tekrar yakalandım pet DP LİNK var basdım da olmadı napıyım Hamerclaw mı alsam aegisle de hiç irilmez % 17 hasar modülü de var da neye yarar aegis ile ya da SOLACE ile mi denesem, benim merak ettiğim ilk girip patlıyanlar sonra ki girişleri arasında ne kadar süre var acaba ??????
   
 9. Dostum oyle olursa millet hep kalkan koyar
   
  titans___ bunu beğendi.
 10. titans___

  titans___ User

  pardon 3üncü konfi değil silip düzelteyim kayıtlı konfi tek seçenek mesela ad verelim biri avcı konfi diğeri de kasılmak için ayrı ayrı kayıt yapılsa şimdi ben pet de kutu toplama protokelleri var bazen mind ve kapı yapmak istiyorum , bu sefer de pete NPC hasar artıran modülleri koymak istiyorum e bunun için de uğraşmak gerekiyor , bu 3 üncü konfi den demek istediğim buydu , kayıtlı ekipmanları değiştirmek yani aynı gemiye hız modülü var e başka modül de ise NPC veya Düşman hasarı artıran modüller var hepsi bir modül de olmadığı için ,EKİPMAN KAYDETME artırılmasını demek istemiştim sende doğru diyorsun zaten herkes kalkan koyar zaten , düşmanla karşılaşınca buz mu yavaşlatma mı ema mı dpi modülü mü aççan kaç tuşa ne ne kadar atayabiliyorsun , ahtapot dan hızlı olmalıyız oyun habire bir şeyler çıkarttı uber roketinden instasından akıllısına ve şu modül kalkan deliyor bu modül de hasar artışı isabetli hedef vuruşu var BİLMEM ŞİMDİ anlatabildim mi iskelet sana da katılıyorum açıkcası bunu kapatıp yeni ekipman kaydetme seçenekleri artırılmasına dayalı bir anket mi açmalı ekipman kaydetmeler artmasını istiyorum tak çıkar ile vakit kaybetmek olmasın benim amacım kısaca .
   
  Amiral34 bunu beğendi.
 11. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Anket bölümünü değiştirdiğiniz için konunuz arşivlenmiştir.

  Lütfen bu gibi durumlara girmeyiniz.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.