GEMİ ve TASARIM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ~HüKüMDaR~ tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. aegisle tek başıma hiç durmadan 1 uber sibelon,2 boss kristallon,2 boos lordakium kestim bugün yanına 3-4 spectrum daha al dene bakalım yapabılıyonmu;)

takemyhard bunu beğendi.
  2. takemyhard

takemyhard User

bırak uberi... düz lokum keserken 3 gemi birden saldırsın bakalım aegisle aralarından çıkabiliyonmu:)

3. spectrum bendede var en ıyı tasarım ama sadece kacarken ve vs atarken ise yarıyo,aegis ise oyunda bence en onemlı sey olan ''kasılırken'' işe yarıyo ve kendısıyle denk gucte olan golileri herturlu keser...

4. takemyhard

takemyhard User

oyun 1 sene önceki gibi olsa sana hak verirdim ama şimdi oyun çok değişti...görevlerin çoğu rakip oyuncu imha et falan gibi grvler ve düşman haritalarında...şimdi bendeki görev x7 haritasında 20 tolon mesela...aegisle düşman haritasına gidip 4-5 düşmanın arasından gümlemeden çıkabilmek mümkünmü?...kendi haritanda bile bütün şirketlerin gemileri devamlı baskındalar :)) kasılırken hiç kalkanın kalmasa...gövdeninde yarısı olmasa 3-5 tane 200.000 vuran gemi hariç kim gelirse gelsin yinede kendini çok rahat porta atarsın...

5. benim konuyu acan arkadasa tavsıyem once aegis al kasıl kredı yap tıcaretten spectrumu al sonra bak keyfıne.... baska tasarım dusunursende benım ikici tavsıyem venom

6. kasılcaksan ageis ama şu goliyi keserim çabalarına bi son verin oynamayı bilen goli ageisi alır bugün 2-1 daldılar bana adamın biri 8iris 1apis ageis kalıns ıkıyor sepromlu ben 8iris 1apis goli (centaur) 26arge diğer adam 8iris kalın aıyor sepromsuz daldılar bana x3 lüyor 2side kami atamazdım uri bitirmiştim vipim yoktu daldıalr bunalr bende x3le dldım ama akıllı insta filan kullanarak çok rahat aldım yetenekler bastı he 2sinide alamadım ageisi aldım goliyi kesemezdim mecburen kaçtımki bende ageis +veteran(1-1,5yıldır var) olmasına rağmen son sıralar goli centaur takılıyorum ama şunuda anlatayım citadele daldım goliyle adam 10herculdü bn 2havoç adam bnei kesti canı azdı ama ageis olsam onu keserdim aynı gün bi goliye daldım 10havoç oda rsb beyaz giridm zar zor kestim ki canım az kaldı ageis olsam keserdi beni ynai duruma göre değişir ama sepec alırsan agiesleri alırsın spec al

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.