Gemi vurması gerekenden az vuruyor?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kerpeten•Hayri• tarafından 27 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Dostlar gemide 5 Pro. Lazeri 8 Lf 4 Lazeri var geri kalanda da Lf 3 var. 8 İris 1 Apis var. Gemide Lf3 ler takılı mavi sıkması için (Ek hasar veriyormuş) Geri kalan Lf 4 ve Pro. Lazerleri de droidlere takılı. Bu şekilde gemi 4700-6100 vuruyor genellikle 5.000-5.100 vuruyor en fazla 6100 gördüm, 4700 e de düştüğü oluyor bu kadar fark olması zaten değişik bir durum iken bir de 6100 ü geçememesi bu lazerlerle garip ben mi bir yerde yanlış yapıyorum. Dediğim hasar da ''Burgu, Güve'' gibi hasar veren droid düzenleri yok, dahil değil yani, ek olarak seprom vesairede takılı değil ama yine de az değil mi bu lazerlere göre 6100?

2. Değil, gayet normal.Seprom, burgu, zeus, spartan, destekler, LF4 yok x1'e normal :D
    Yapacak çok işin var ya da sağ üste bir tık yeterli.Bence sağ üstü dene :D

3. Nofear34

Nofear34 User

Seprom, destek, gemi tasarımı, arge, geliştirme gibi durumlar olmadan vuruşunuz normal. LF3'ler gemi içine full konursa sadece renk değişir hasar arttırmaz.

4. Arge 20 şuan da kalın sıkmak için '4' arge kaldı. Normal ise sorun yok full lf4 olsa gemi ek olarak droidlerde 10 pro lazeri olsa kaç vurur x1 ile

Lf4 8 tane var.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ekim 2019
  5. Geminizin goliath olduğunu varsayıyorum. 9 İrisle birlikte 33 lazer slotu.

6. Seviye geliştirmesiz droit ile:

5 LF3: 825
    8 LF4: 880
    5 Prometheus: 1155, 5 saniyede bir: 2255

Gemideki lazer hasarı

15 LF3 Gemideki = 2250

Normal hasar: 5,110
    5 Saniyede bir: 6,210

Hasarınızda bir problem gözükmüyor. Ayrıca lazerleriniz hepsi her zaman isabet etmemekte oyunda.

Bu arada mavi sıkmak size görünüş dışında herhangi bir şey kazandırmıyor. Ayrıca kalın sıkmaya başladığınız zaman hasarınız npc'lere karşı artmayacaktır, Oyunculara karşı artacaktır bunu da hatırlatmak istedim.

23 LF4 10 Prometheus:

Droitlerde 10 prometheus: 2,310, 5 Saniyede bir: 4,510
    Droitlerde 8 LF4: 1,760
    Gemide 15 LF4: 3,000

Normal hasar: 7,070
    5 saniyede bir: 9,270

Son düzenlenen: 27 Ekim 2019
  6. .Silver.

.Silver. Guest

Merhaba,

Forumda art arda mesaj yazmak yasaktır mesajlarınızı birleştirdim.

Cevap veren üyelerimize teşekkürler.

Bu durumdaki bir hesap için gayet normal hasarlarınız. Yani x hesabı aynı seviyede ama daha fazla vuruyor gibi söylentiler tamamen asılsızdır, aynı seviyedeki bir hesap kaç hasar veriyorsa diğeride aynı hasarı verir.

Sormak istediğiniz, merak ettiğiniz başka soru yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

•Kerpeten•Hayri• bunu beğendi.
  7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Her lazer belirtilen değeri her zaman vurmaz yani aşağı yukarı sapmalar olur. Mesela LF-3 her zaman 150 hasar vermez aşağı 120 yukarı 150 ortalaması yani genel olarak 130-140 arası hasar verir gibi düşünebilirsin. İşin özeti her lazer de sapmalar olur ve hasar minimum ve maksimum arasında gider gelir ama ortalama bir hasar değerini genelde verir. Maksimum değerden 30 civarı aşağı düşünebilirsin. Aynı şeyler LF-4 için ve diğerleri içinde geçerlidir.

Maksimum 200 diyorsa aşağısı 170 gibi ortalaması 180-190 arasında gibi düşünebilirsin.

Bu arada hasar bakımından yüksek en etkili lazerleri droitlere koyman droitlerin seviye ( Aldığı puanlar neticesinde maksimum 6. seviyeye ulaşırlar. ) etkisinden yararlanır. :)

8. Detay için teşekkür ederim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ekim 2019
  9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Sormak istediğiniz başka bir detay yoksa konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi forumlar.

10. C*|cCc|C*

C*|cCc|C* User

ben de şöyle diyeyim,npc hasarını %12 artıran arge bende hiç bi etki yaratmadı,örneği gemi x1 ile 19 bin vuruyor diyelim bu rakam nerdeyse hatta hiç ileri gitmedi.

11. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Normal olarak kullanmış olduğunuz gemi Cyborg ise Solace gemisinin modülüyle arasında fark olmamasının normal olabileceğini düşünmekteyim. Çünkü Cyborg gemisinde 16 silah slotu bulunurken Solace gemisinde 15 slot bulunmakta. Yine de detaylı şekilde incelemenizi tavsiye edeceğim.

İyi forumlar.