Öneri Gemi Yetenekleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -ɔαяκɢυαяɔıαп- tarafından 22 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olmalı mı ?

1. Olsun

oy sayısı 35
    59,3%
  2. Olmasın

oy sayısı 12
    20,3%
  3. Geliştirilmeli

oy sayısı 12
    20,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba.

Bildiğiniz gibi goliath gemilerinin yetenek tasarımları var ( venom,spectrum,sentinel...) bu gemilerin yetenek sürelerinin soğuma süresi 20 dk. Bence çok fazla. Biraz daha düşürülmeli. Baskına gidiyorsun 4 kişi saldırıyor. Spectrum yeteneği basıyosun, biraz idare ediyor seni, sonra 20 dk bekle allah bekle. Buna bir çözüm bulunmalı. Mesela aeigisin yetenkleri soğuma süresi 2 dk filan. Bence biraz daha düşürülmeli diye düşünüyorum..

Son düzenlenen: 28 Nisan 2015
    MİSSİON-GENERAL bunu beğendi.
  2. Merhabalar;

Benden +1,ama dükkandan yetenek kısaltıcı güçlendiriciler var onları alıp süreyi azaltabilirsiniz.Ben aegis giydiğim zaman ondan alıyorum cubikonda çok faydalı oluyor:)

İyi forumlar.

3. Bence 5 dk olabilir

4. Ama modum o desteği alsak bile en az 10 dk olur. 10 dk da fazla bence. Mission-General arkadaşımızın dediği gibi 5 dk ya da 7.5 dk yeterlidir bence.

5. adam hep spectrum açar

6. Merhabalar;

Specturum o herzaman açarsa sizde açarsınız demektir bunda yanlış birşey yok:).

İyi forumlar.

7. *TONİGHT*

*TONİGHT* User

bencede olmalı, 10 dk olmalı süreler :)

8. Teşekkürler değerli yorumlarınız için. Başkaları da destek olabilir mi ?

9. *Cihan*

*Cihan* User

merhaba,

bendende olumlu...

Iyi Forumlar

10. katılıyorum goli yeteneklerinin soğuma süresi cok fazla aegisin hemen doluyo ,orantısızlık var.soğuma süresi düşürülürse iyi olur

11. Haklısın kardeşim.

Ambitionz_Az_A_Ridah bunu beğendi.
  12. Teşekkürler kardeşim fikir senin yorum bizim:D

13. Aynen katılıyorum hem aegiste birden fazla yetenek var hepside 2-3 dk fln ama golide hem tek yetenek var oda 20 dk çok saçma geliştirilmeli.

14. Aynen. Biraz orantısızlık var gibi

15. sonuç olarak onlar paralı ama paralı olsa bile bunlar çok fazla orantısız bencede.

16. Aynen kardeşim

17. Sonuna kadar +1

18. senberk99

senberk99 User

iyi kardesim mesela 10 dk falan mi olmal isence

19. Hayır sadece yetenek sürelerine ve sayısına orantı getirilmeli yani örn aegis in 3 özellik olup 2-3 dk da dolması ve goliath ın 1 özelliğinin olup onunda 15 dk da dolması gibi bunlar düzenlenmeli.

20. senberk99

senberk99 User

aegis kalmali bence ayni surese ama goliath venom vb. bence 10 dkye indiripmeli

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.