Öneri Gemi Yetenekleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -ɔαяκɢυαяɔıαп- tarafından 22 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olmalı mı ?

1. Olsun

oy sayısı 35
    59,3%
  2. Olmasın

oy sayısı 12
    20,3%
  3. Geliştirilmeli

oy sayısı 12
    20,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aynen kardeşim bende o şekilde düşünüyorum. Aegis bence ideal ancak goliath yetenekleri için 20 dk uzun bir süre bence.

2. peki o halde pusata 16 lazer var ageistede olsun gibi bişeey

3. Katılıyorum. Bana kalırsa süreler 5 dakikadan fazla kısaltılmamalı. Zaten bazı yetenek tasarımları 15 dakika sürüyor. Onlara dokunulmamalı bence. 20 dakikalık olanlarda 15 dakikaya düşürülürse iyi olur diye düşünüyorum :)

4. Bence çok mantıklı bir fikir ortaya atmışsınız.20 dakika beklemek de ne?Benden de olumlu.:)

5. senberk99

senberk99 User

aynen 10 dkye dusurulmeli

6. Cevaplarınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederim kardeşim :)

7. senberk99

senberk99 User

ne demek kardesim guzel fikire destek var

8. bende kalsın dedim orantı derken golininki indirilmeli veya 1 özellik eklenmeli attım venom 1 özellik basıo dolana kadar aegis 3 özellik basıp onlarıda 2-3 kez basabilir sonuç venom güçlü değilse aegis alır.

9. Mızrak_12

Mızrak_12 User

Sonuna kadar destek tam destek... +1

10. Bunun sana faydası olacağı gibi düşmanınada faydası olacaktır Bence 20 dk iyi

11. MKS-705

MKS-705 User

bencede çok iyi bu şekilde klasın. o zaman adam 10 dakikada bi venom özelliği atar ne anladım en oyundan speccterım özelliği atar gelde kes kesebilirsen bu adamı... süreler çok makul değişmemesi kanatındayım. güçlülerde var güçsüzlerde var bu oyunda.

12. Zaten bunula ilgili destek var Pazar günü çiftinden alınca %50 destek oluyor Buda 10 dk ya indiriyor Daha da inerse toplu operasyonlarda adamlar sürekli spectrum açıcak bu durumda can sıkıcı bi hal alacak

MKS-705 bunu beğendi.
  13. MKS-705

MKS-705 User

haklısın dostum bu halde kalması daha iyi

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  14. Teşekkür ederim arkadaşlar görüşleriniz için. Ancak şöyle bir durum var. Mesela adam spectrum özelliği bastı. Sende basabilirsin.

15. Mızrak_12

Mızrak_12 User

Oyunda sadece gerçek insanlar yok, yaratıklar da var. Her dakika adamlarla mı savaşıyorsun sanki. Yaratıkları da kesmesi zevkli olur böylelikle.

16. MKS-705

MKS-705 User

iki arkadaşa aynı cevabı vermke istiyorum

her zaman specd venom özelliği bas nereye kadar oyunun çivisi çıktı tahtalarda çıkmaya bşlar gerekyok konu için teşekkürler emek verilmiş.

17. Herkesin düşüncesi farklı olabilir :) Kararınıza saygı duyuyorum

MKS-705 bunu beğendi.
  18. Bende indirilmesinden yanayım :) +1

19. Teşekkürler kardeşim :)

BlackGhost™ bunu beğendi.
  20. Çok cıkarcı bir düşünce olarak gördüm 2 dk yı :) düşüncen güzel desteklerim fakat geliştirilip düzenli bir hal alırsa :) +1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.