Gemi̇ Yükseltme Modülleri̇ İle Alakalı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve canaltnk tarafından 8 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Modüllere Yeni Başlayanlarında Sahip Olma Şansı Olsun.

1. a - ) EVET

oy sayısı 4
    57,1%
  2. b - ) HAYIR

oy sayısı 3
    42,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. canaltnk

canaltnk User

Arkadaşlar ben oyuna 1 ay önce başladım , ben eskiden oynarken bu modüller vs. yoktu . Biliyorsunuz npclere %15 hasar bonusu veren bir modül gelmiş ve bu çok ciddi bir rakam .
    Ama ne yazıkkı elde etmek mümkün değil aylar önce olan bir eventten elde ettiğini söyledi bazı arkadaşlar sorduğumda. Eğer ben bunu elde edemeyeceksem çoğu kişi benden %15 daha öndeyken ben bu oyunu neden oynayayım . Ayrıca elde edilemeyecek birşeyin bu kadar oyun kaderini değiştiren bir eşya olmamalı tasarım olur görüntü açısından vs. bunları elde etmesekte göz zevi harici pek birşey kaybetmeyiz ama %15 npc haasarı ne demek abi ya .

Bu modüllerin uridyum veya farklı birşekilde herkesn sahip olabilmesi lazım diye düşünüyorum.

2. NuRi_aLÇo

NuRi_aLÇo User

Önümüzdeki etkinlikte solace %15 npc hasar modülü ve yanılmıyorsam HP* modülü de gelecek şanslısın ki elde etme imkanın var ben de uzun süreden sonra geldim ve bu modülleri bekliyorum

Edit*: HP modülü gelmiyormuş sadece hasar modülü var.

canaltnk bunu beğendi.
  3. canaltnk

canaltnk User

Ne zaman gelicek bu etkinlik bilgin var mı ?

4. NuRi_aLÇo

NuRi_aLÇo User

Ebedi Kapı etkinliği 9 Nisan 10.00'da (Yerel Sunucu Saati) başlayacak ve 23 Nisan 23.59'da (Yerel Sunucu Saati) sona erecektir.
    Demiş modumuz.

5. Lostraboss

Lostraboss User

Modüllerin uridyum ile alınması bence gayet iyi olur bence

6. Yarınki etkinlikte sahip olma şansın var.

7. NuRi_aLÇo

NuRi_aLÇo User

Sanmıyorum ama onun yerine şöyle olabilir, diğer etkinlikte önceki modülleri alma şansı sunulsa daha iyi olur ve yeni başlayan kişilere de ek bir şans yanında ise tekrardan dönen oyuncular çok geri kalmaz diye düşünüyorum.

8. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Üyelerimizinde dediği gibi yarın gelicek olan Ebedi Kapı etkinliğinde elde edilebilecektir. Bu etkinlik sizin için kaçınılmaz bir fırsat :) Ayrıca Buradaki konuyuda destekleyerek bu modüllerin birleştire yada dükkana gelmesini sağlayabilirsiniz.

Sormak istediğiniz başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

9. canaltnk

canaltnk User

Teşekkürler konu kilitlenebilir.

10. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Rica ederim :) Talebiniz üzerine konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.