Gemi Yükseltme Modülleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 2 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Darkorbitte hala her gemi için hasar darbe puanı ve kalkan yükseltme modülleri mevcut değil. Ne zaman her geminin yükseltme modülüne sahip olacak. Venom ve sayborg gemilerine %10 NPC hasar veren modüllerin gelmesini kesinlikle isterim.
    Bu konu hakkında bilgilendirmek istiyorum.

2. evet modüllerin sadece bazı gemilere özel olması biraz sinir bozucu kimi gemilerde 3 modülü de doldurabiliyorsun ama bazı gemilerin hiç modülü yok sırf o yüzden solace gemisi bu aralar çok popüler oldu(bende solace kullanıyorum).

3. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Bende öyle ama kullanmaktan sıkıldım sayborg gemimi kullanamaz hale geldim onun için her gemiye gelmesini istiyorum.

4. Bunun için fikir havuzuna anketli konu açman lazım.

Yoksa sadece sözde kalır :)

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. -333-

-333- User

zaten diğer gemilere gelen npc yükseltme modülleri ile eşitleme yapılmaya çalışılıyor saydığınız gemiler zaten vuruş özelliği olan gemiler neden denge yapılmaya çalışılırken tekrardan başa dönülsün beklentisindesinizki.

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhabalar,

Konu hakkında bizlere bilgi iletildiğinde sizleri sürekli forum üzerinden bilgilendiriyoruz ve bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yakında geleceğini düşünüyorum Lütfen forumu takipte kalın.

Arkadaşımızın dediği gibi Güncelleme ve Fikir Havuzu başlığı altında da konu açabilirsiniz. destek aldığı sürece raporlarımızda yer vereceğiz.

İyi forumlar.

havabükücü bunu beğendi.
  7. Zıhar

Zıhar User

peki avantajı tam olarak nedir, kayda değer mi, mesela hangi modülleri koyuyorsun ?

8. ateistkeci

ateistkeci User

Solace için sorduysan şu an Solace'de %15 NPC(yaratık) hasarı modülü, %5 PVP(oyuncu) hasar modülü ve %5 isabet modülleri var.

NPC hasar ve PVP hasar modülleri aynı anda koyulamıyor ve herkes genellikle NPC hasar modülü ile isabet modüllerini koyuyorlar,

Solace NPC hasar modülü ile bir çok gemiden hatta Sayborg'dan bile daha fazla hasara sahip olabiliyor ve bu gerçekten önemli bir avantaj :)

9. Şuan %5 hasar modülü ile %15 darbe puanı modülü kullanıyorum kalkan modülü de varmış bazı solace kullananlarda gördüm ama şuanlık bende kalkan modülü yok.

.Paradoks. bunu beğendi.
  10. xArsimAx

xArsimAx User

%15 hasar npc
    %10 kalkan -5 dp
    %15 dp
    %10 isabet -5 kalkan
    %5 genel hasar
    Kullanilan dp hasar ve isabet

.Paradoks. bunu beğendi.
  11. Zıhar

Zıhar User